Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok könyve (ke) t?...

Ajánlanátok könyve (ke) t? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem olvastam mást eddig, mint ezoterikus könyvek.

Talán egyet, de azt se "nekem írták": Márai Sándor- Gyógyító gondolatok. Magyarul nem voltam/vagyok egy könyv moly, de szívesen olvasnák már valamit, ami leköt!

Legnagyobb bajom, hogy egy könyv-talán még nem találtam meg a hozzám illő(ket)- sem tud lekötni... mindig leakarom rakni, úgy érzem, mintha valami történelem könyv lenne, amit be kell seggelnem.

Hogy milyet olvasnék szívesen? izgalmas, fordulatos-ne fusson 2-3 szálon a cselekmény, mert rossz a felfogásom és nem tudom követni-, érzem dús, mély érzelmek és csaták, viták, békülések, szerelem legyen benne. Ahol tényleg csak érzelmek léteznek. Nem szeretnék semmilyen álomvilágban élni, nem szeretnék misztikus helyeken járni. A való életet, realizmust kedvelem és a mély, tiszta érzésű embereket.

Ha tudtok mondani ezek alapján könyvet, rákeresek és remélem valóban kedvem lelem bennük:)


2012. febr. 5. 19:52
 1/9 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem, hogy modern kori könyv legyen. nem szeretem a kosztümös regényeket.
2012. febr. 5. 20:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Metro 2033 és Az út
2012. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! :)

még gondolkozom rajta, nem pont ilyenre gondoltam, de valóban a remény, szeretet és hit is jelen van a könyvben. Gyönyörű és kegyetlen, megható lehet. Az én lelkivilágom ehhez elég gyenge sajnos- túl sok lenne az egybe esés és nem bírnám olvasni-.

Nekem pozitív könyv kell, amiben történnek tragikus események, halál, kegyetlenség, de összességében egy pozitív hangulatút szeretnék.

Ha leszek ott lelkiekben, hogy elolvassam, biztosan rákeresek.

Minden esetre köszönöm szépen még egyszer!

2012. febr. 5. 20:31
 4/9 anonim válasza:
Paulo Coelho könyveit ajánlom.
2012. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
thea beckman: amazonkirályfi, pokoli éden
2012. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ilyen könyvre gondolok: [link]
2012. febr. 8. 08:58
 7/9 A kérdező kommentje:
történelem nem igazán, krimi se. könyvtárba elmegyek, ott biztosan tudnak ajánlani nekem valót.
2012. febr. 8. 08:59
 8/9 Nika6 válasza:

Kevin Brooks: Lucas

Ezt próbáld meg. Nekem örök favoritom.

[link]

2012. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi. Elég soknak tűnik de nem bírod majd lerakni. Egy lányról szól, aki szerelmes lesz a suli legmenőbb fiújába... És itt kezdődnek a bonyodalmak. :)
2015. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!