Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyibe kerül Sophie Kinsella...

Mennyibe kerül Sophie Kinsella: A boltkóros férjhez megy c. könyve? Tizenéves lányok (kb.16 év felettiek) ajánlanátok jó regényeket? És esetleg az árát tudnátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan túlvagyok már a tizenéves korszakomon, de gondolom, azért leírhatom, hogy a A boltkóros férjhez megy pontosan 2980,-Ft, de Kelly Kiadós honlapon olcsóbban is megszerezheted.

Ha tetszett a Boltkóros sorozat, biztos tetszeni fog a többi Sophie Kinsella könyv is:

- Kétbalkezes Istennő

- Emlékszel rám?

- Tudsz titkot tartani?

Jennifer Crusie-nak is vannak jó könyvei, Isten hozott Kísértésben, vagy a Fogadj rám. Nekem tetszettek a Bridget Jones könyvek is, Helen Fieldingtől, de azokat biztosan olvastad már. Én a magam részéről Jill Mansell-t nem igazán élveztem, de az is divatolvasmány, és állítólag sokaknak tetszik. Ha valami színvonalasabbat akarsz, Jane Austen Emmája, a Büszkeség és balítélet, a Meggyőző érvek, és az angol romantikusok (Bronte nővérek:))is remekek és szellemesek. Ha még nem olvastad, olvasd el A Gyűrűk Urát, gyönyörű és lehet, hogy elég érett vagy már hozzá :)

2010. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok. :) Igen, Bridget Jones-t ismerem. ;)

Köszi szépen a tippeket, el fogom olvasni őket, ahogy lesz lehetőségem. :)

2010. jan. 6. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!