Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok az Alkonyathoz...

Ajánlanátok az Alkonyathoz hasonló könyvet?

Figyelt kérdés
Fiataloknak szóló romantikus könyv, ami nagyon hasonló témájában az alkonyathoz. Ha valaki tud ilyenről az írjon! :) Köszi.
2009. jún. 2. 13:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Légyszi egy nagyon rövid tartalmat is írjatok hogy miről szól .. :)
2009. jún. 2. 13:43
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el a folytatásokat :)

New Moon

Breaking Dawn

Eclipse

ezek a Twilight folytatások :)

2009. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hasonlót kért nem a folytatást...omg

Milyet szeretnél drága?Vámpírosat,vagy romantikusat?

Vámpírosból a Kárhozottak királynőjét imádják,állítólag nagyon jó,ismerek egy lányt,ő vámpír mániás és odavan ezért(ebből készült az Interjú a vámpírral is am)Vagy Anee Rice könyvek mint a Lestat a vámpír,vagy a Vér és Arany...Esetleg a Battle Royale?

Ha meg ilyen romantikus fantasyt keresnél akkor

[link]

Itt a teljes lista:)

Nagyon jó könyvek vannak:)

Amőgy nemtudom mennyire szereted a képregényeket,de van egy hát szinte ugyanolyan mint az Alkonyat,a címe Vampire Knight,izgalmas nagyon én imádom és sztem az alkonyat a nyomába sem érhet,bár csak képregény

2009. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a második válaszolónak igaza van.. :$ már elolvastam a folytatásokat :D ezért keresek másik könyvet/ket

köszi a segítséget :)

2009. jún. 2. 15:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Laurell k hamilton: bűnös vágyok és a többi 15 rész!:)

Arról szól, hogy anita a vámpírvadász szerelmes lesz egy vámpírba! de aztán képbe jön Richard a vérfarkas is! :) Érdemes elolvasni, de ha még hatással van rág a twilight akkor még ne kezd el mert nem fogod élvezni! Komolyan! Higgy az idősebbnek!:)

2009. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. jún. 2. 18:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Vampire Knight ezt a képregényt honnan tudom megszerezni?
2009. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

onemanga.com-on fent van,de csak angolul.

Magyarul még nem adták ki és remélem nem is fogják,mert nem hiányzik,hogy a 13 éves kis zakkantak akik olyan fangörl típusok úgy imádják mint a narutot,aztán ez is a béka popsija alá kerüljön színvonalilag:)

jah és a manga.hu-n is fent van de nem az egész...a fordító régen fordított már új fejezetet

2009. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és magyarul a Vampire Knight valahol fent van neten?
2009. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

[link]


Ezen a linken megtalálod a Vampire Knight részeket magyar felirattal. Kisit nehezen lesz olvasható a betűk miatt, de hozzászokik a szem.:)

A másik, hogy szerintem az Alkonyatnak és a Vampire Knightnak semmi köze egymáshoz, azon kívül hogy vámpíros. Ennyi erővel minden ugyanaz lenne pedig nagyon nem.

Abban viszont egyetértek, hogy nagyon jó.:)

2009. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!