Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Én egy könyvet szeretnék...

Én egy könyvet szeretnék kiadni. Egy verses könyvet amit az apukám emlékére írtam. Egy megbízható kiadót keresek. Érdemes ezzel foglalkozni? Erre szeretnék választ kapni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép, amit tettél!

Ugyanakkor a gyakorlatban sajnos nem lesz könnyű dolgod - 2 kiadóval állok kapcsolatban (mint fordító), és nagyon ódzkodnak az új szerzőktől. A Novum Verlag - őket nem ismerem - mást állít, keresd fel őket, például. DE! a legtöbb helyen sajnos fizetni kell a szerzőnek a könyve kiadatásáért. Vannak kiadók, akik hajlandók a szokásos 3000 példánynál kevesebbet is kiadni - de az sincs ingyen.

Szerintem azért próbálkozz.

Verspályázatokra nem gondoltál? (pl. www.pafi.hu, de simán a keresőbe is beírhatod, hoyg verspályázat) Ott sokszor pénznyeremény van, amit beforgathatsz a kiadatásba.

2009. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, milyen jellegű kiadásra gondolsz, ha azt szeretnéd, hogy a boltokban kapható legyen a könyved, az nem lesz egyszerű menet. Korlátozott példányszámban viszont azt adatsz ki, amit akarsz, csak ki kell fizetni. Egy ismerősöm verseit adatta így ki az apukája, amikor a lány öngyilkos lett. Kapott belőle minden barátja, rokona.
2009. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Verseskötet egy kiadónak sem kell manapság. Nem kell az embereknek, így nem hoz hasznot a kiadónak sem, mert nincs kinek eladnia.

Kiadhatod magánkiadásban, de nagyon nehéz bejutni a terjesztőkhöz, és garantáltan ráfizetéses lesz.

Úgyhogy én inkább lebeszéllek róla.

2009. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!