Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az UNAICO SITETALK mennyire...

Az UNAICO SITETALK mennyire megbízható befektetés? Érdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés
Megkeresett vki hogy szálljak be 2000 Euroval mert jó befektetés... tudsz vmit erről? koszi a segítséget
2011. márc. 6. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát... Ha hiszel benne, hogy a száznegyvenhetedik közösségi oldal csak azért lesz "nagy" mert a facebook-nak bejött, akkor fektess bele. Én nem hinnék benne... Pláne nem több mint félmillióval.
2011. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Engem is megpróbált az egyis ismerősöm berángatni, hát nem mentem bele.

Olvasd el a jogi állásfoglalást ami valahol ott van az oldalukon, de ne azt a 3 sort amit mutogatott az a valaki hogy "nézd, ez legális", hanem a részletest, amit valami ügyvédi iroda csinált, abban írnak ilyet:

"a Unaico-tag számláján nyilvántartott egységek elszámolási egységek) a tag által végzett értékesítési és csapatépítési munka ellenértékének tekintendők"

Ez sima MLM, csak más a csomagolás.

2011. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szoval azt mondod hogy befuccsolhat? vagy hogy meg fog allni a fejlodesben?
2011. márc. 6. 12:10
 4/12 Eberhart Zoltán válasza:

Én 1 éve bent vagyok. Ha nem érdekel az mlm rész, akkor is kereshetsz.

Eddig az erre az üzletre szánt pénzem megkétszereződött. Nos, ha összeömlik is, az nem most lesz..., addig is kihasználom a lehetőséget. Mert működik! Korrektül történik a kifizetés is...

Itt egy prezentáció:

[link]

Username: sitetalk Password: dreamteam2010

Ha kérdésed van keress!

2011. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tehát kaptál a kezedbe olyan pénzt, amit el tudsz fizikailag költeni? Vagy mostmár kétszerannyit ér a rendszer szerint a részvényed?
2011. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ez naggggyon jo kerdes.... tudnal erre valaszolni legyszi?
2011. márc. 6. 20:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Válaszolva az első kérdésedre: ahogy én látom, az MLM akkor működne úgy, ahogy elmondják ha mindenki beszervezne sok embert, azok szintén sokat és így tovább, de a tapasztalat azt mutatja hogy ez közel sem így megy, sosincs annyi nulla az összeg végén mint amit előrevetítenek. Én nem MLM-eztem, de sok ismerősöm igen, a legviccesebb az amikor néhány havonta mindig van valami "világ legjobb üzlete".

Pedig a legjobb üzlet még mindig az lenne, ha embereket vennék annyiért amennyit érnek, és eladnám őket annyiért amennyit gondolnak magukról... :D

2011. márc. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Akkor pár kérdésre válasz:


Igen lehet fizikailag pénzt szerezni, ezt bizonyítja az 1 éven belül 8000 € fizikai kivét. 2000€-ós befektetéssel.


A másik, hogy az MLM nem arról szól, hogy belépek és várom a sültgalambot, hanem a sikerért igen is meg kell dolgozni. És a munka pár embernek nagyon fáj!

2011. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tehát megvetted a 2000 Eurós csomagot, és a szerzett részvényeid értéke jelenleg 8000 Euró, vagy van részvényed ÉS 8000 elkölthető Eurót is kaptál már?
2011. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

2000-es belépés

Most 15000 € a JRO-k értéke

8000 € meg már kézhez kapva

2011. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!