Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti is szeretitek a, , Szent...

Ti is szeretitek a, , Szent Johanna Gimi-t"?

Figyelt kérdés
Szent Johanna Gimi
2012. márc. 2. 17:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szeretem?Nem.

Imádom?Igeeeeeeeeen!!!!!!!:DD

A kedvencem Ricsi.Jó a dumája,menő és ettől függetlenül segít meg beszél a "nyomikkal".Meg még azért is mert nagyon aranyosan bánik Virággal.Nekem pl. az a kedvencem amikor "leemózza".:DD

Aztán ott van Cortez.Sajna még nincs fent neten a 6. rész,így csak az 5 rész alapján tudok véleményt alkotni.Tehát.Meggyőződésem,hogy már 9. évelején belezúgott Renibe.:P Meg úgy alapjáraton.:DD Csak az idegesít amikor nem szól Renihez napokig.Na de majd remélem ennek is megtudom az okát a következő részekben.:)

13/L JAA ha valaki esetleg majd megtudná nekem írni,hogy fent van a 6. rész?:DD Köszi ha tudtok segíteni.:)

2012. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok: szerintem a 6. még nem lesz nagyon fent, de a legtöbb könyvesboltban meg lehet venni pár ezer forintért. én is tegnap kaptam meg, és nagyon jó. egész éjjel olvastam, és nekem az 5. 6. kötet tetszik a legjobban. a 7.-re is irtó kíváncsi vagyok, remélem Laura hamar elkészül vele. 
2012. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Vida ***** válasza:
a legeslegjobb könyv a világon!!! Cortez,Reni,Ricsi,Virág,Zsolti,Kinga a kedvencem mondjuk nagyából mindenki az de mind1 :DD :) (Arnoldot utálom pff...mosst olvastam a 6-ot)
2012. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Szent Johanna Gimi a legjobb könyv <3 :D A 6.-ik rész a legjobb ( eddig)
2012. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

te jó ég! 1 hónap egy könyvre? sőt, 1 ÉV?!?! pont a szent johannára? úristen. akkor én nagyon gyorsan haladok, mert ha egy könyvnek nekikezdek, nem tudom annahagyni. még a mosdóba is azzal megyek. én kb. 1 hónapja kezdtem az egészet az egyik barátnőm ajánlására. mindig a hétvégeken olvastam, így egy-egy könyvet kivégeztem egy hétvége alatt. nem akartam, hogy tetsszen a szjg, de úristen! nagyon imádom! tegnap fejeztem be az 5-öt. most várom a 6-ot, mert a barátnőmtől kunyizom mindegyik részt. folyton azon kattog az agyam, hogy vajon mi lesz Renivel? 'mániákus lennék? á, dehogy!' (idézet a szjg-ből :D)

szóval én imádooooooom. és egy nap alatt is ki tudnék olvasni egyet-egyet :D

2012. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
EGYSZERŰEN IMÁDOM :) I LUV SZJG FOREVER :) <3 <33
2012. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Imádom nekem személy szerint nincs kedvencem

Zsolti idézet - Csoki! ,Csokoládé!,Csokis piskóta!

Én a lépcsőn, óra elején, és persze MINDENHOL olvasom !!!

2014. jan. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 emberkeke válasza:
Nagyon jó!! Olvasd el!!
2015. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!