Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan könyveket amiket érdemes elolvasnom?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok:)
2012. márc. 2. 21:12
 1/9 anonim válasza:
vörös pöttyös könyvek :) igazából azok közül mind a te korosztályodnak való. Asszem ezek 12-18 éves korig szólnak.
2012. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én csak olyat tudok.


Philip Pullman: Az Úr sötét anyagai trilógia

Darren Shan: Város trilógia, Vámpír könyvek sorozat, Démonvilág sorozat, Kojaszan

Dörnyei Kálmán: Kaland nélkül

John Caldwell: Káosz sorozat

Glen Cook: A Fekete Sereg sorozat

Neil Gaiman: A temető könyve, Coraline

Patrick Rothfuss: Királygyilkos trilógia (még csak az első két része van megírva)

Wolfgang Hohlbein: Genezis trilógia

Dan Brown: A Da Vinci kód, Angyalok és démonok, Digitális erőd, A megtévesztés foka, Az elveszett jelkép


És a legeslegkedvencebb:

Brent Weeks: Éjangyal trilógia


Ha ezeket elolvasod, elleszel pár hónapig.

2012. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mlyen téma érdekel egyáltalán.
2012. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 k.lau13 ***** válasza:

igen, én is azt kérdezném, hogy milyen téma?


egyébként igen, én is vörös pöttyös könyveket tudom ajánlani. :)

2012. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a szent Johanna gimit én imádom és tizenévestől 80-ig olvassák (az én dédinagyim olvassa)és nagyon jo.

egy gimis csaj naplója..

2012. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenceim a Burok Stephenie Meyertől és a Terápia Sebastian Fitzektől. Ezeken kívül tudom ajánlani a Cat és Bones vámpírvadász sorozatot Jeaniene Frosttól
2012. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rubinvörös:)
2012. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tücsök836 válasza:
Ha szívesen olvasol régen,romantikus íródott könyveket is akkor én Jane Austin műveit ajánlanám (érdemes az emberek azoko is átrágnia magát egyszer :D).Esetleg ,hogyha fantasira vágysz az Eragon trilógiát (ami amúgy 4-kötetes) tudom ajánlani,egy kicsit Gyűrűk Urá-s de az ember ha igyekszik túl tudja tenni magát ezen.Ha netalántán lovas regényre vágysz Terri Farley Musztángszív című könyvét ajánlanám.Ezek (a Jane Austin-on kívül) NEM irodalmi értékű művek,csak akkor olvasd el ha van kedved!!!
2012. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2012. márc. 14. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!