Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Terry Goodking (Legend of the...

Terry Goodking (Legend of the Seeker) könyves kérdés?

Figyelt kérdés

Régebben néztem a LotS sorozatot, nem volt rossz az a 2 évad, és most rám jött az olvashatnék, szóval lehet a sorozat alapjául szolgáló könyveket is elolvasnám, amiről azt hallottam, hogy sokkal jobb.


[link]


Itt olvastam a könyvről, és a kérdésem, mert nem vagyok biztos benne, hogy sikerült jól felfognom:

ez a könyvsorozat angolul 11 könyvből áll csak, magyarul meg szétkapták 32 könyvre?

Vagy ez nem 32 könyv, csak 32 fejezet akar lenni, és itt is elég 11 könyvet megveni?


És megjelent már mind a 32 könyv magyarul?

Mert szintén sorozatjunkie-n hozzászólásoknál volt ez:

[link]


PDF-be felrakták az összes könyvet. viszont ez csak 29.


2012. márc. 11. 12:03
 1/1 anonim válasza:

Angolul 11 kötet magyarul 32 kötet, mert szétszedték. Az első részt két részre, a többit 3-ra. Azért csinálták, mert túl vastag lett volna. Szóval igen hosszú könyv, de ne gátoljon meg az olvasásban, mert nagyon jó.

Itt az első rész: *****

Ezen az oldalon megtalálod a többit is.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!