Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok jó karakter, és helynev...

Tudtok jó karakter, és helyneveket írni? Illetve ezek hogy tetszenek? (lent. )

Figyelt kérdés

Vezetéknév, keresztnév, klánnév, tartományok, országok neve, bármi jöhet. Elsősorban fantasy kéne, de bármi jöhet. =)


Én eddig ezeket gyűjtöttem, hogy tetszenek?

Erangar, Kalista, Yagattar, Aleah, Konstantin, Sasili, Kalliope, Awrhon, Miron, Taliesin, Eleri, Marjan, Nairn, Dragan, Ayana, Norda, Nydia, Anwn.


További szép napot nektek! =)


2012. márc. 17. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudsz te magadtól is, nem kell másokra támaszkodnod. Mert lehet, hogy XY-nak nem tetszik az egyik név, a másiknak viszont igen, de neked egyik sem jön be. Nézd, minden neved (és feltételezem, amiket még ki tudnál találni) jók. Persze a maga világában. A Kalliope egy római férfi nevének hülyén hangzana, de kiváló görög hangzású női név. Azonban lehet akár egy sziget, vagy egy birodalom neve is (ami határozottan kiváló allúzió lenne, főként ha még nem is lehet egykönnyen megszökni onnan, pl. börtönsziget... Kalliopé nimfa, Odüsszeia, biztos rémlik, nem igazán eresztette a címszereplőt). Nem szokványos, éppen ezért kapja fel mindenki a fejét.

Tehát igen, ezek jók. Ha a megfelelő környezetben használod, akármi lehet. Igazából az a lényeg, hogy te magad add a nevet, akkor sokkal könnyebben azonosulsz vele, vagy könnyebben jegyzed meg (pl. egy birodalomnál). Mert én mondhatom, hogy a Stella tetszik, és ez kifejezetten fantasy beütésű, de ebbe a körbe, amit felsoroltál, nem illik.

2012. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért arra figyelj oda, h melyik név milyen nemzetiségű, mert pl. a Dragan azt hiszem örmény, szval azt bele lehet építani a karakterbe. Am, már bocs, de mi az, hogy fantasy név? Azok is csak nevek, nem? XD
2012. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!