Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek mi a kedvenc mangája?...

Kinek mi a kedvenc mangája? Miért éppen az? Mi fogott meg benne?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 20:22
1 2
 1/14 Darko1998 ***** válasza:
Lovely complex + Chrno crusade. Azért ezek mert Lc-ben nagyon sok vicces jelenet van + még romantikus is ami jó pontot jelent. A Cc pedig azért jó mert nem csak egy főszereplője van. Vagy hát kettő de nekik a lekük egy kapocsként hat és ők alkotnak egyet. (hát egy kicsit hülyén írtam de remélem a lényeg lejött.) A vége szomorú de attól ég jó a sok démon, meg régi fegyverek.
2012. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Darko1998 ***** válasza:
*még
2012. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Dragon ball z

halállista

2012. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
0%
a manga az egy butító giccses idiótaság! Olvass inkább jó könyveket
2012. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a kedvencem a Vampire Knight és a Bleach. A VK azért, mert romantikus, vámpíros, gyönyörű a rajzolása, a szerelmi háromszög mindhárom tagja szerethető (de én akkor is Zeronak drukkolok). A Bleach-et pedig először animében láttam, megszerettem, és elkezdtem olvasni is. Ez már olyan régen volt, hogy fogalmam sincs, mi fogott meg benne. =D
2012. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,kivétel az utolsó előttinek,akin meglátszik az értelmi szintje.

Mégis miért butítana? Tudod én szinte még egy könyvet sem olvastam kedvtelésből,de le merem fogadni,hogy mégis nagyobb a szókincsem,és a fantáziám,mint neked!

2012. márc. 18. 10:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Van pár kedvencem ^^

Nekem nagyon bejött az Élni, tetszett a témája meg a komoly, feszült hangulata, a rajzolása meg valami fenomenális.

A Kuroshitsuji is nagyon jó (megvan az első két kötet angolul ^^) imádom a szereplőket, mind nagyon szerethetőek. A komoly és a vicces részek is egyaránt fantasztikusak.

Death Note is kedvenc, természetesen. A DN-t mindenki szereti :D Nincs még egy ilyen elképesztő témájú manga.

Ami még tetszett, az a Grimm mesék manga. xD Ez egyszerűen beteg, hihetetlen, hogy mennyire átforgatták az eredeti történeteket.

Chrno Crusade-ből még csak az első 3 kötetet olvastam, de nagyon tetszik, imádom Chrno és Rosette kapcsolatát.


Kérdező, Neked mi a kedvenced? :)

2012. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Konkrétan nincs kedvencem,a Hellsing első két része van meg magyarul,de bírom a Death Note-ot is,meg a High School of the dead-ot is. :) Az animéket jobban szeretem,mangkát majd rajzolni szeretnék,van egy elég jónak ígérkező sztorim,csak még pár rész elég homályos benne,illetve nem tudom a szereplők kinézetét sem. :S Illetve a rajztudásom most fejlesztem :D

2012. márc. 18. 13:24
 9/14 anonim ***** válasza:

Hellsing! :D Waaa, hogy hagyhattam ki? :D Az is frenetikus, Hirano Kohta-nak nagyon beteg agya van. xD Imádom a 'Luke és Jan vidám műsora' utómangákat. xD


OFF: Sok sikert a mangádhoz! :) Én is szoktam rajzolgatni, meg sztorim is van, amit szeretnék egy ideje megvalósítani, de hát a rajztudásom hagy némi kívánni valót maga után. XD

2012. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Köszi szépen! :D

Amúgy nekem is a rajztudásom gátol meg legtöbbször,csak most már a történetbe én magam is kezdek belekavarodni xD

Meg most már olyan mindenféle.

Először Tim Burton stílusú Higurashi no Naku Koro Ni-t akartam,aztán krimit,aztán sci-fi,és fantasyt,bár az utóbbi kettő alapból benne lenne ,most meg már Lovecraft is lesz benne mostani terveim szerint. És rengeteg vér,brutalitás,és robotok,lovagok,csatamágusok,fejvadászok,tolvajok,meg démonvadász szervezetek,meg minden amit csak el bírsz képzelni,démonokról,meg azok kiűzéséről(mert azok némelyike meg tudja szállni az embert), már nem is beszélve,akárcsak a dark-fantasy-feelingről xD

Írnék tartalmat is,de hirtelen nem tudok,mert rengeteg külön szál van benne,akárcsak főhős,és főgonosz,így hát nem tudok xD És az a rengeteg külön szál majd szépen lassan összekapcsolódik,bármennyire is lesz zavaros első ránézésre az egész. :D

2012. márc. 18. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!