Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mivel tehetek különlegessé...

Just-a-Girl kérdése:

Mivel tehetek különlegessé egy (fantasy) karaktert, mind külsőleg, mind jellemileg?

Figyelt kérdés
Tudom ez furcsa kérdés... Elkezdtem írni valamit,de nehezen megy...
2012. márc. 19. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi ilyen könyvet olvastál, de nem kell nagyon bonyolult dolgokra gondolni, lehet bármi testi adottság, értem ez alatt, akár, erősség, különleges anyajegy stb... ami különbözővé teszi a környezetétől, belső is lehet akár csak egy kicsi dolog, pl: sok energiája van, vagy pont az hogy érzelmesebb. Nem attól lesz jó egy fantasy karakter, hogy teljesen egyedi, sokszor pont az a jó, ha attól lóg ki a környezetéből, hogy teljesen átlagos, úgyis a történet számít szerintem, a karakterekről ígyis-úgyis kialakul egy kép, arról, hogy milyen szerepe van a történetben.
2012. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csibi99 ***** válasza:

Lelkileg lehet a legjobban éreztetni a karakterrel, hogy különleges. De ma már minden könyvben az van, hogy milyen nemes és önfeláldozó. Ezért legyen különleges.

Félre ne érts, nem azt akarom mondani, hogy nagyon sok negatív tulajdonsága legyen, hanem csak egy-kettő, amitől érdekes lesz, és külömb a többi embertől.

Külsőleg szerintem ne annyira erőltesd.

2012. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor lesz egyedi és érdeklődésre számot tartó, ha teljesen saját fajba tartozik, egy teljesen általad alkotott világban. Én nem neveznék egyedinek és eredetinek egyetlen vámpír, vérfarkas, elf, törp, satöbbi karaktert sem.

A fantasy attól fantasy, hogy BÁRMIT meg lehet csinálni benne. Használd ki! Feszegesd a józan ész határait! :)

2012. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat ! :) Hellyel-közzel magam is így gondolkodtam a dolgokról... Köszönöm a megerősítést...
2012. márc. 22. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy a fontos: ne legyen egyértelműen jó vagy gonosz. Őrlődjön a kettő között.
2012. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán ez segíthet.

[link]

És az utolsónak igaza van, ne legyen egyértelműen gonosz vagy jó.

2012. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!