Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki elmondja röviden h...

Valaki elmondja röviden h miről szól a Szent johanna Gimi 5. része?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 16:11
 1/6 Bogi XD válasza:
Olvasd el!! Nagyon jó!!
2012. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Jön egy új osztálytárs Arnold helyére Macu. Félig japán vagy mi és teljesen olyan, mint Dave. Dave az elején utálni fogja aztán barátok lesznek. Cortez és Reni összevesznek és szinte az egész félévben nem szólnak egymáshoz. Karácsonykor egymásnak kell ajándékot venniük. Virág pakolja be Cortez ajándékát és véletlenül beleteszi Reni szerelmi vallomását. A karácsonyi bulitól végül ,,hivatalosan járni kezdenek". De ez a rész a legjobb tehát majd mindenképpen olvasd el! Ezenkívül Kinga és Zsolti is járni fognak. Kapnak egy Carlos nevű csontvázat, aki a SZJG 6 borítóján is rajta van.
2012. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem is el kéne olvasnod,mert így nem az igazi, az SZJG egy hihetetlen jó sorozat és nincsen olyan ,hogy jobb vagy rosszabb rész..mind együtt a jó és csak így néhány mondatban leírva nem igazán jó..ahhoz,hogy tudd és tényleg élvezd és átérezd el kellene olvasnod! Le sem tudod majd tenni,ha egyszer elkezded (= Higgy nekem!
2012. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja tényleg nagyon jóó! A (6-ossal együtt) ez a legjobb SzJG rész!!:)
2012. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek .am már elolvastam csk érdekelt a vélemén
2012. ápr. 12. 15:15
 6/6 anonim válasza:
xD
2012. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!