Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért ilyen ellenségesek...

Miért ilyen ellenségesek egymással Cullenék és a rezervátumban élő indiánok (vérfarkasok)?

Figyelt kérdés
Tudom hogy két ellenséges törzs de mindkettő a jó oldalon áll, Cullenék vegák, és a vérfarkasok se rossz szándékűak. Anno megbékéltek egymással, akkor miért nyyújtottak örömtüzet a vérfarkasok amikor Cullenék elmnetek? (New Moon)
2009. jún. 19. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
attól még hogy békét kötöttek az nem feltétlenül jelenti azt hogy szereik egymást :) de olvasd el a többi részt is nagyon nagyon jó!!!!
2009. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
TE láttad, vagy csak olvastad? honnan tölthetném le a filmet? Az alkonyat nagyon tetszett, a folytatásokat is akarom:):)
2009. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csak olvastam.

Értem én h nem szeretik egymást de túlzás így ünnepelni :D

2009. jún. 19. 13:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Az egy dolog,hogy békét kötöttek,de az nem azt jelenti,hogy szeretik egymást,mert szerintük Cullenék csak ugyanolyan vámpírok mint a többiek akik nem ugymond'vegetáriánusok'és ezért semmi okuk megbízni bennük.

remélem hogy érted:)

2009. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kibékültek hanem megbeszélték, hogy nemlesz semmi gond ha nem mennek Cullenék a rezervátumba nem?
2009. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És nem harapnak meg embert,de attól még békét kötöttek:)
2009. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem békét, hanem szerződést kötöttek!

La Push területére nem léphetne be és nem haraphatnak emberbe, ha ez mégis megtörténne, akkor leleplezik őket. Na meg azt sem kell elfelejteni, hogy Farkasok is vannak a törzsbe.. És megölik őket, ha megszegnék a szerződést, így amikor elmentek Cullenék azért ünnepeltek, mert így nem kell félniük, hogy átlépik a határvonalakat, nem akartak háborút. Na meg Bella érdekében is!

2009. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jólvan...valahogy én is így gondoltam,csak ugy hogy nem bántják egymást nem szó szerint:S.....
2009. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

SPOILER

a Breaking Dawn végére eléggé összebarátkoznak

Edward azt monja Jacobank:

"Jacob, testvérem...fiam"

2009. júl. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mert ha vámpír van a közelben akkor lesznek vérfarkasok, ez a nagy átalakulás van akinek nem jön be...

a vámpírok szerint a farkasok büdösek, és ez fordítva is igaz.

Ez nagyon ősi ellentét, amit nehéz kibékíteni

2013. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!