Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wings (Szárnyak). Attól, aki...

Wings (Szárnyak). Attól, aki olvasta, kérhetnék véleményt?

Figyelt kérdés

Tanakodom, hogy megvegyem-e a könyvet. Mivel Steph.kedvencei közé van sorolva, gondolom nem lehet rossz, de szeretnék véleményeket kérni tőletek is, hogy érdemes-e megvenni.:)

Köszönöm.



2012. ápr. 15. 12:50
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én nem vettem meg, de a városi könyvtárban rábukkantam, és onnan kölcsönöztem.

Az alaptörténet kicsit már elcsépelt (tudod, új lány, bla, bla, bla...), de amúgy bele lehet szeretni. A szereplők jók, talán kicsit sokszor említik a főszereplő lány nevét (olyan sokszor, hogy a kisujjamon jön ki, de hát...), viszont ez hanyagolható hiba.

Nem merem biztosan állítani, hogy megéri megvenned, hisz nem tudom, milyen a stílusod. Viszont azt ki merem állítani, hogy én a könyv végére belebolondultam, és azóta is vágyakozom a folytatásért.

Ha van elég zsebpénzed, akkor vállalkozhatsz, ha kicsit szűkölködsz, akkor pedig az internetről is le lehet tölteni. Nem hosszú, szóval monitoron is ki lehet olvasni éppen.

Gondolom, ezzel nem segítettem sokat, de esetleg a Moly.hu-n is van egy csomó értékelés/vélemény és miegymás. Nem tudom, ismered e az oldalt.

Sok-sok jó könyvet neked!

2012. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen ezt a hosszas véleménynyilvánítást!

Szerintem kiveszem könyvtárból :)

2012. ápr. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!