Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc tantárgyatok a Harry Potter-ben?

Figyelt kérdés
tudom fura egy kérdés :D nekem a SVK (sötét varázslatok kivédése) és a bájitaltan (nem tudom miért)

2012. ápr. 15. 13:06
1 2 3
 11/22 DDD97 ***** válasza:
100%
Egyértelműen: SVK átváltoztatástan bájitaltan(mert ők kotyvasztanak mindefélét nem egyenleteket írnak.:D) legendás lények gonmdozása mágiatörténet én tökre bírnám szerintem Harryék csak a tanár miatt nem szerették. :DD gyógynövénytan ja hogy mindent leírtam? ja igen mivel ez a legjobb suli és a legjobb tantárgyak!!! :DDDD Basszus nem kaptam lecvelet a Roxfortból nembaj nem adom fel egy nap megérkezik! xDD
2012. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Biztos nagy fan lehetsz ;)

Amúgy nem írtad pl. a rúnaismeretet meg a mugliismeretet :)

de nem baj :D XD

2012. ápr. 17. 16:43
 13/22 DDD97 ***** válasza:
78%
Nabasszus ezért majd kapsz egy csokibékát.:P rúnaismeret, mugliismeret, éés még kihagytuk: bűbájtan, jóslástan, asztronómia, számmisztika. amúgy az összeset szívesen tanulnám, több hasznuk van mint amit a mi fejünkbe akarnak tenni manapság.. ÉÉÉs ti melyik házba tartoznátok? És ki lenne a kedvenc tanárotok :P één Hollóhátas lennék. és kedvenc tanárom Mcgalagony..:) Éés kedvenc kísértet? nekem félig fejnélküli Nick.:DD
2012. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
Az én kedvenc tantárgyam a bájitaltan és a sötét varázslatok kivédése.
2012. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Melyik házba tartoznátok?

Bocsi DDD97 de megelőztelek nekem már van ilyen kérdésem :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__2652279-t..

2012. ápr. 17. 21:07
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ti fenn vagytok pottermore-on? Ott ki kell tölteni egy tesztet, ami alapján beosztanak a házakba. Én mardekáros lettem ott, de a hollóhát közelebb áll hozzám :)
2012. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

Előző vagyok

Bocsii, azt hittem az előző kommentben, h ez is kérdés, de így legalább válaszolhattam :)

2012. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én a számmisztikát tartanám érdekesnek...:) a másik kedvencem meg átváltoztatástan
2012. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a SKV, a Legendás Állatok és Megfigyelésük és nyugi minden jövendő Roxfortos gólyának az új Bájitaltan tanár elég jófej. :D
2012. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Repülés-óra,de sajnos csak a Bölcsek kövében van ilyen
2014. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!