Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ezekhez a könyvekhez...

Tudnátok ezekhez a könyvekhez hasonlóakat mondani? Többi lent.

Figyelt kérdés

Claudia Gray:Evernight,P.C. Cast:Éjszaka Háza sorozat,

Andrea Cremer:Nightshade...stb.



2012. ápr. 18. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Alyson Noel: Halhatatlanok-sorozat. Hat kötetes, Mo.-on eddig négy jelent meg. Nekem mondjuk csak az első tetszik igazán, de elolvastam a többit is, nem rosszak és sokaknak bejönnek. Kicsit spirituális meg vudus de ízlések és pofonok, egyik barátnőmtől például nem tudom visszaszerezni a második kötetet :)

Richelle Mead: Vámpírakadémia. Mit ad Isten ez is hat részes. A legjobb vámpíros sorozat a világon számomra.

L. J. Smith: Vámpírnaplók. Tíz részes, hazánkban eddig hét jelent meg, az utolsó hármat is megjelentetik majd, de azokat nem az eredeti író írja :( Az első négy része mindenképpen kötelező, a többihez már erős idegzet kell mert nagyon sűrűek. :)

2012. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok, most én kérdezek tőled:

Milyen az Éjszaka háza???

2012. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát először nem annyira tetszett,nekem valahogy kicsit lassan haladt a történet.De egyre jobban megtetszett.

Az egyik kedvenc sorozatom lett.

2012. ápr. 29. 17:33
 4/4 A kérdező kommentje:
És nagyon köszönöm a válaszodat.:D
2012. ápr. 29. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!