Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan változik át vki vámpírr...

Hogyan változik át vki vámpírrá és hogyan hal meg? Mi a különbség az "eljárás módjában"? /Alkonyat/

Figyelt kérdés
Az elsö részben James meg a csaj(nem jut eszmbe a neve), valami kikötőnél megölnek egy embert. Kiszívják a vérét vagy csak megharapják? Mitől függ h átváltozik vagy meghal?
2009. jún. 20. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Tegnap néztem egy filmet Interju egy vàmpirral:)

Ha kiszivjàk,akkor meghal,de ha kiszivjàk,plussz a sajàt vérüket megitatjàk a haldoklo személlyel akkor az vàmpirrà vàlik.Belinkelek egy részletet,nézd végig



<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/xhmieRKp7H4&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/xhmieRKp7H4&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

2009. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól hogy kíszívják-e teljesen a vérét,de ha nem akkor 3 nap amíg átváltozik nagy kínok között.

am Bella a neve a lánynak!

2009. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy van ez a dolog, hogy csak az változik át, akit csak megharaptak, szóval amíg marad vér a testében amit a mérgük megfertőzhet az csak átváltozik!

Viszont amikor Waylon Forge-t megölték (a csónakos emberkét) akkor az összes vérét kiszívták!!

És ugye a méreg akkor hat, ha eljut a szívbe a vérkeringésnek köszönhetően, na ha már nincs vér, ami keringhetne az ereiben, akkor nem tud eljutni a méreg a szívébe, ezért csak simán meghal. Azt viszont nem értem, hogy amikor felboncolják, hogy nem veszik észre, hogy 1 csepp vér sincs a szervezetében.... Ez azért gyanakvásra adna okot..:D

2009. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi. Nem láttam, hogy elöttem már válaszoltak.. :$
2009. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj, sztem az uccsó tünik a leglogikusabbnak...Én nem hiszem hogy meg kéne inni a vért ahhoz hogy átváltozzon vki.
2009. jún. 20. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ez filmfüggő. Mármint az interjú a vámpírral-ban meg kell innia a vért is hozzá,az Alkonyatban meg csak meg kell harapnia. Ez épp annyira a szerzőtől függ,mint az h pl. sok vámpíros filmben a vámpír a napon meghal,elég, az alkonyatban például semmi baja se lesz tőle és még sok ilyesmi van.
2009. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A csajt Victoriának hívják.

Elég megharapni és a méreg a szervezetükbe kerül, de ha kiszívják, akkor egyértelmű, hogy meghalnak.

2009. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!