Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZerintetek miről fog szólni...

SZerintetek miről fog szólni a Szent Johanna Gimi 7. része?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú nem tudom:D valamiért úgy érzem, hogy Reni és Cortez összevesznek. Szerintem új karakter is lesz..talán egy srác aki ráhajt Renire...azért gondolok valami szomorúra, mert a 6. rész túúl "heppi" volt :D ~de úúú annyira naon várom.:DD
2012. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szentem lehet h Ricsi meg virág,vagy zsolti és Kinga,esetleg Reni és Cortez közt nem lesz minden rendben.Esetleg Arnold már megint kavar...
2012. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De az biztos hogy valami új sztoriba kezd mert a 6-osban minden szált "elbújtatott :)
2012. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fansika válasza:
Szerintem is szakitanak mert a Renire rászál valaki(szerintem jön egy új helyes de stréber srác akinek a Reni segít beilleszkedni),de Cortez egyre féltékenyebb lesz és ezen Reni kiakad
2012. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a 8. részig végig nem lesz habostorta Cortez és Reni kapcsolata. Biztos lesz hullámvölgy, kisebb fajta veszekedés... Meg szerintem Ricsiéknél is dettó.
2012. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ricsiéknél nem hinném, Virág olyan aranyos, nem lehet vele összeveszni. :)
2012. máj. 2. 20:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, igen. :) Tényleg... Ő még a légynek sem ártana. :D
2012. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem készülnek a szalagavatóra
2012. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Réka SZJ ***** válasza:
nem tom stem reni és cortez szakítanak mert a 6 túljó volt most kell egy kis hullámvölgy
2012. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gotika válasza:
61%
Na mivel Reni nyáron könyviboltban fog dolgozni sztem ott lesz egy helyes srác aki ráhajt.De mivel Ricsi mindig ott van nem sikerül neki.Ezért beiratkozik az szjg-be de nem abba az osztályba.De ez a csávó nem tudja hogy Reninek pasija van.Látványosan ráhajt és ezt Cortez nem nézi jó szemmel.Azt hiszi nyáron Reni dopta őt és másik pasihoz ment.De erről szó sincs!!!! Cortez haggya hogy Edina próbálkozzon és ezt Reni nem érti. Sokat sír meg ilyesmi hogy Cortez csak kihasználta őt!!!! Ricsiék akik szintén nem értik Cortez viselkedését felvilágosítják hogy Reni nem pasizott be.Cortez nem hisz de egy hét múlva amikor Reni elköltözik rájött mivsoda egy marha volt!!!! De késő.:(ÉÉÉS itt jön sztem a fondorlatt hogy együttes erővel vissza hozzák Renit!!!!!DE azt nem sejtem mi lesz Cortezel!!!!! hát én így képzelem :)
2012. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!