Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a SzJG...

Mi a véleményetek a SzJG szereplőkről?

Figyelt kérdés
És ne csak azt akit szeretek!!!

2012. ápr. 11. 16:10
1 2
 1/19 anonim válasza:
95%

Hát én legjobban Renit szeretem. Annyira örülök, hogy végre boldog, és, hogy megtalálta a helyét a többiek közözött.

Cortez én azért szeretem mert segít Reninek, és meg is sajnáltam időközben. Szegény mit élhetett át gyerekkorában...

Virág egy kicsit butuska lány, és szerintem többet kéne tanulnia, de amúgy őt is nagyon szeretem. örülök, hogy Ricsivel van. :D És az is tetszik, hogy végig, mindig segít Reninek :D

Aztán Ricsi. Ő azért tetszik nekem, mert annyira szereti Virágot, hogy egy pónit is láthatott Virág a szülinapján. Bármikor megvédene mindenkit, s a maga furcsa természete mellett, azért kedves is, és ő is segített, hogy Cortez Renivel összejöjjön.

Kingáról az a kép alakult ki rólam, hogy egy... őrült. De azért őt is szeretem. Ő adta a lelket Reninbe és ezért is szeretem. Csak ne lenne annyira ellenséges :D

Zsolti. Az osztály egyik hangulat fokozója. :D Érdekesen jöttek össze Kingával, de tudom, hogy ő is bármit megtenne Reniért.

Dave és Macu. A két kütyü imádó. Hát róluk nincs különösebb véleményem.

Jacques és Gábor a két tanulósabb tipus. Szeretem őket is.

Arnold. :(

nagyot csalódtam benne a 6. részben :( Eddig szerettem, de nagyon elrontotta Reni kedvét :(

2012. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

Az előző helyett is írom: SPOILER!

Nem lehetne általánosságban?-.-

Éna 2 könyvnél tartok. Renit szeretem, mert bár gyakran gondolkodik rajta, hogy milyen jó is lenne menőnek lenni, mégis inkább megtartja a saját egyéniségét, még akkor is, ha a többségnek ezzel nem imponál. Ráadásul okos, érettebb a koránál, szeret olvasni.

Virág... hát, ő Virág. Én Reni helyében néha visítanék a közelében. Eszméletlenül... buta. Viszont őszinte, aranyos, kedves, úgyhogy ezért megbocsátható a csekély agykapacitása (Nem tehet róla. Bár igyekezhetne kicsit jobban.)

Arnoldot nagyon bírom. Bár néha nem tudnék vele mit kezdeni, pedig sokban hasonlítunk. Talán pont ezért. Két dudás nem fér meg egy csárdában:) Viszont szeretem az őszinteségét, a szarkazmusát, és okos:) És első kiadású Zabhegyezőt vett Reninek szülinapjára. Hmm:)

Kingát én utálom. Néha tényleg jó fej, és ha padlón van az ember lánya, akkor akkor egyből felrázza. De alapból rendkívül önző, törtető, stréber.

Ki van még?

Cortez. Benne azt bírom, hogy ő a suli sztárja, még sincs különösebben elszállva magától, ráadásul 3 nyelven beszél, úgyhogy tuti nem hülye. Kedves srác lehet. És jó zenéket hallgat:))

Ricsi. Ricsiről nincs különösebb véleményem. Vannak jó beszólásai, jó fej, mindig vidám. Amikor a 2. részben Virágot vigasztalta az apja miatt, akkor nagyon aranyos volt.

Zsolti. Hát rajta mindig szakadok:) Örökké zabál. A Zsolti-Kinga párbeszédeket szeretem a legjobban. Van egy olyan érzésem, hogy ők később összejönnek:)

Dave. Robi, András. Ők nagyon fárasztóak, és túl kockák. Szerintem a kockaság csak akkor áll jól valakinek, ha agyilag is kocka. Mármint nagyon okos:)

Amikor valaki örökké csak sorozatokról, játékokról, technikáról beszél, az rendkívül fárasztó.

Zsákról és Gáborról nem mondok semmit:) Aranyosak:)

19/L

2012. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Reni a kedvencem, mert eléggé hasonlít rám és egyszerűen olyan kedves, meg jófej...!!

Cortezt is imádom!!<3 mindig olyan jófej, kedves Renivel és... Olllyan menő!!:)

Virág egy kicsit buta, de attol még nagyon aranyos ès viccesek az olyan beszolásai amit véletlenül mond!

Kinga az ész, meg az indulat...:) Tud jofej lenni és mindig segit Reninek. De hát néha kicsit őrült.

Zsolti, a viccbomba!!:D nagyon jok a poénjai!!

Dave és Macu: azért ők is jófejek, de nem a kedvenceim. Tulsàgosan el vannak foglalva a kütyüjeikkel.

Arnold: :(( nagyon nagyon csalódtam benne... Eddig se volt valami szimpi, de a 6-os után ... Pff.

Jacques és Gábor: uncsik, de Jacques azèrt néha vicces.

Robi és Andris: a rockerek, a füstölők, a tombolók ... Nem az én stílusom amilyenek, de azért viccesek:D

Mónit és Katát is szeretem, meg Petit!!:)

2012. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
JA ÉS RICSI!! : őt nagyon birom!! Jófej, vicces, kedves Virággal és jók a beszólásai!!:P
2012. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

KINGA: NAGYON ELTÚLZOTT KARAKTER, ilyen ember a valóságban NEM létezik.

VIRÁG pedig 17 évesen olyan sötét, mint az én 5 éves kisöcsém. de komolyan. ilyen ember sincs

CORTEZ: túl menő. nem létezik, szerintem, h valaki 9.-es korától fogva a legeslegmenőbb legyen a suliban.

RENI: szörnyen idegesítő, de legalább valamilyen szinten valósághű



ÉS ÉN IMÁDOM EZT A SOROZATOT, NEM ROSSZINDULATBÓL ÍROK ILYENEKET, MERT IMÁDOM VIRÁG BESZÓLÁSAIT IS, MEG KINGÁT IS, CSAK LEÍRTAM, HOGY MILYENEK SZERINTEM A KARIK.


Jah, és Zsolti a kedvencem :) Meg Ricsi :)

2012. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Reni: kedves, aranyos, könyvmoly. Azért szeretem, mert hasonlítunk egymásra. Az ötödik kötetben már elkezdett magabiztosabbá válni, de még mindig ugyanaz.

Cortez: Igazából az ötödikig Cortez jellemét nem igazán ismerhette meg az ember. Bár voltak megmozdulásai, amiből kiderült, hogy Renike érdekli, hát végre együtt vannak. Akit igazán szeret, annak megmutatja.

Virág: Nagyon-nagyon buta, de ezt ellensúlyozza, hogy oan nagyon jószívű. Igazából ő rendkívül szerethető figura, akit könnyű irányítani. Neki Ricsi volt a legjobb választás.

Ricsi: Mindig mindenkit le akar fejelni. A maga módján jófej és kedves, azért egy kicsit lázadó.

Arnold: Bevallom őszintén eddig szerettem, és volt, hogy Cortezt utáltam, mert megbántja Renit, de tényleg egy húzóerő volt Reni számára, mert eltűnt a képből és összejött az álompár. Igazából szemét volt a hatosban, de meg lehet érteni, mert fájt neki a látvány. Reni még nagyon rendes volt vele.

A 11/b összességében egy remek társaság.

2012. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Reni: Sok mindenben hasonlítunk, csak én nem akadok ki ennyire minden apróságon. Ő 9.óta tényleg nagyon sokat változott, de van egy olyan érzésem, hogy örökre ilyen kis könyvmoly marad, nagyon egyedi stílussal. Szeretem, csak néha már ideges vagyok a fura reakcióitól...

Virág: Az egyik kedvenc szereplőm, olyan kis buta és aranyos. :) Csak sajnos nagyon naiv és könnyen befolyásolható (pl 3. kötet) De akkor is imádnivaló. :)

Ricsi: Szerintem nagyon jófej, tetszik a stílusa, imádom a zenéit, én is szinte pont ezeket hallgatom. :) (igen, lány létemre...)

Kinga: Őrült, pszichopata, de komolyan röhögőgörcsöt tudok kapni tőle, meg ahogy Zsoltival képes veszekedni. :)

Cortez: egyszerűen nem értem őt, néha jófej volt, néha nem, örülök hogy végre összejöttek, mert Reni helyett én kezdtem már idegbeteg lenni tőlük. Annyira nem értettem olykor, hogy mi a franc baja van már megint... Jó lenne az ő szemszögéből is látni a történteket, hogy tudjam mikor mi járt a fejében.

Arnold: sose kedveltem, számomra mindig kicsit fura volt, ráadásul visszaolvasva tényleg befolyásolta reni és cortez kapcsolatát.

Robi és Andris:néha kiakasztanak a hülyeségeikkel, és hogy mindig miattuk van büntetve az osztály...

Dave és Macu: kockák...sose kedveltem az ilyen embereket.

2012. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

16:20 -> De, létezik olyan ember, mint Kinga. :D


Én szeretem a szereplők többségét, de számomra irreálisak, legalábbis néhány ponton erősen ütköznek a valósággal. Például a Virághoz hasonlóakat fogyatékosnak nyilvánítják, és többnyire speciális iskolába íratják, minden művészi tehetsége ellenére. Aztán ott van Cortez. Nem mondom, hogy nincs olyan fiú, mint ő, de azért gondoljunk bele, hogy 18 évesen már nem kisfiú (ahogy Ricsi sem).

De mivel 8-80 évig terjed az olvasók életkora, Laura nem írhatja le a kemény valóságot. :'D

Személyes kedvenc egyébként Ricsi és Arnold.

2012. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

abba mondjuk muszáj belegondolni hogy Cortez...


Cortez:2 nyelvet anyanyelvi szinten beszél(angol,magyar)3 nyelvet középfokon(spanyol,portugál,francia)profi elektromos ill. akusztikus gitáros,fejből tud egy csomó számot plusz hozzá tökéletesen énekel,9.-től a legmenőbb a suliban,minden lány odavan érte,irtó helyes,plusz elképesztően kedves és segítőkész...ÉS NEM LÉTEZIK HOGY EGY ILYEN KAMASZ NEM LENNE ILYEN HÁTTÉRREL BEKÉPZELT.



ÉS NEKEM A SZJG A KEDVENC KÖNYVEM,IMÁDOM!!!!! és ezzel nem akartam kritizálni csak bele kell gondolni..ez már túlzóan tökéletes.

2012. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Reni: könnyű vele azonosulni - látszólag. Néha kicsit bosszantó, hogy mindent ezerszer átgondol, de ennek köszönhető, hogy nem dobja el a személyiségét 5 perc hírnévért, ami nagy dolog, tekintve, hogy tényleg szeretne népszerű lenni. Azért, lássuk be, tényleg stréber, de az olvasókörös "dolgaiból" lehet látni, hogy értelmes, jó meglátásai vannak fajsúlyos könyvekkel kapcsolatban is.

Virág: én nagyon szeretem Virágot, szerintem tök cuki! Mondjuk, tényleg tanulhatna többet, de alapvetően, ha tényleg olyan sötét, a tanulás önmagában nem elég. Nekem eleinte az volt fura, hogy Reninek, aki elég okos, itt van ez a butuska legjobb barátnő (de tulajdonképpen nem is baj, hiszen okos barátnak ott van Arnold és Kinga), de ők nagyon jó barátnők "illenek" egymáshoz.

Arnold: eleinte nagyon bírtam, tényleg tök jó beszólásai vannak, de van benne egy kis leereszkedés. Később idegesített, hogy folyton beleszólt Reni és Cortez viszonyába, akkor is, ha tudom, hogy igaza volt. De jobb, hogy elment, mert így végre nem áll közéjük és, fura, de egész hamar meg lehetett szokni a hiányát.

Kinga: szerintem baromi idegesítő, még, ha vannak is jó pillanatai. Ugyanakkor, a mániákussága nagyon vicces tud lenni. Olyan sokat tanul, de nem gondolom, hogy van olyan okos, mint Reni, nem olyan magas az érzelmi intelligenciája. Azért, jó lenne, ha egyszer valaki megmondaná neki a magáét, úgy, hogy arra nem tudna reagálni, mert ez eddig egyedül Reninek sikerült.

2012. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!