Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZerintetek miről fog szólni...

SZerintetek miről fog szólni a Szent Johanna Gimi 7. része?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 15:41
1 2
 11/13 anonim válasza:
Véleményem szerint Reni és Cortez között lesz egy kis feszültség, mert Renire nyomul egy fiú amiből Reni semmit nem lát, viszont Cortez féltékeny lesz és kicsit hanyagolja Renit. Reni tök szomorú meg minden és Virágnak beszámol minderől. Virág nem bírja tovább hogy mindenki neki mond el mindent és Cortezzel beszél Renivel kapcsolatban. Cortez rájön hogy egy idióta volt és meglepi Renit egy vacsival( de kizárólag ketten vannak!). Így a szalagavatóra kibékülnek és együtt táncolnak. Ricsi és Virág nem szakít mert az egész suliban az ő kapcsolatuk a legstabilabb. Kinga és Zsolti mint mindig veszekednek de lesz egy súlyosabb dolog amin annyira összevesznek, hogy szakítanak 2 hétre. Majd újra járnak de attól kezdve tutin megváltoznak és nem veszekednek onnantól fogva... Meg lehetne,hogy Cortez nagyszüleivel történne vlm. És a téli szünetben ugye Cortez kimenne amcsiba és meglepiben vinné magával Renit aki erről semmit nem tud.... :)
2012. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kiaa$$$ válasza:
Szerintem valami félre értés miatt fognak szakítani(ha egyáltalán fognak),de nem hinném hogy Reni elköltözik(Remélem nem)
2012. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 rabbits válasza:
szia én má kiolvastam és kinga meg zsolti fog szakítani de kinga összejön dave-vel cortez és reni között minden happy ergo ricsi és yirág között is!!
2013. febr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!