Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Alkonyatban Irina kicsoda?

Az Alkonyatban Irina kicsoda?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vámpír. Cullen-ék barátja. Tanya-ék csapatához tartozik, és azt hiszem ő az aki szerelmes lesz(lett) Laurent-ba, de nem akarok hülyeséget mondani. :)
2009. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondasz hülyeséget, Tanya testvére ő is, és a Breaking Dawnban van nagyon nagy szerepe... de csak annyit mondhatok, hogy olvasd el a BD-t is :), és akkor minden titokra fényderül, na jó a MS-t elolvasod mégtöbbminden kiderül :)
2009. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
én vagyok.
2009. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A Breaking Dawn-ban fog szerepleni/szerepel.

A Denaliban lévő "jó vámpírok" tagja.

2009. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a BD-ban van, de olvasom, és nem tudtam, hogy kihez tartozik. KÖSZI!
2009. jún. 24. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Eclipse-ben is van róla szó :)
2009. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
63%
Irina a Braking Down-ban és az Eclipse-ban szerepel az ő félreértése miatt akarják megölni a Volturik renesmee-t Bella és Edward lányát és az egész callen családot is.
2009. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a Denali klán tagja, az Alaszkában élő vega vámpíroké -Tanya és családja, ahogy emlegetik őket- Irina az, aki miatt nem segítenek cullenéknek a Denalik, mert irina szerelmes lett laurent-ba és mivel a farkasok megölték őt, a denalik a farkasokat akarják a segítségért cserébe. ennyi nagyjából, amit tudok -nem olvastam még a bd-t.
2010. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem olvasatok el a konyvet az egy csoda a 4. az a legeslegjobb:):)
2010. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!