Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Harry...

Mi a véleményetek a Harry Potter-sorozatról?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 21:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
8%
a könyvről vagya filmről?
2012. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lévén, hogy a kérdés a "Könyvek" kategóriába lett kiírva, szerintem egyértelmű. :)
2012. máj. 11. 22:02
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Hát én csak a filmeket láttam, de őszintén, az eleje még tetszett és jó volt, de a vége már ritka sz'ar volt szerintem. Az utolsó 2 részt már meg se néztem, meg amúgy is a vége számomra már túl bonyolult és érthetetlen volt.
2012. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem izgalmas olvasmány, de nem vagyok benne biztos, hogy ötven év múlva is úgy állja majd a sarat, mint ma a Gyűrűk Ura, ami közelebb van az irodalomhoz, mint a populáris könyvekhez. De alapvetően jó, csak mondjuk nem annyira összehasonlítható a klasszikusokkal (szerintem).
2012. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen lekezdtem olvasni és beleuntam. két év mulva újraolvastam és akkor nagyon megtetszett, imádtam(MOST IS imádom), 1 évig azokat a könyveket olvastam felváltva, újra meg újra meg újra meg újra meg.... nagyon szeretem, izgalmas(akkor is ha tudodó hogy mi fog történni) és szórakoztató és olvasás közben csak úgy repül az idő.

Nemrég megismertem az Alkonyat-sorozatot(bárki bármilyen gáznak zótartja, nekem tetszik és kész) és beleszerettem, azokat olvasom most(meg vöröspöttyöseket), azért hagytam abba a HP olvasást, 16 éves bátyám a sok Rejtő-könyv mellett szokott még olvasni HP-t is. IMádom és kész.

14l

2012. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem. Előbb láttam a filmeket, legalábbis az első négyet, mint olvastam a könyveket és elképesztő, hogy mennyi mindent változtattak meg a forgatókönyvírók és mennyi érdekes részt hagytak ki.

A kedvencem az ötödik rész, évente legalább háromszor, négyszer elolvasom. Az ikrek a legjobbak!

A könyvsorozat izgalmas, kalandos, vicces és néha szomorú. Szerintem nagyon jó:)

2012. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 ha nem olvastad a könyveket akkor persze hogy nem érted az utolsó filmeket :) szerintem olvasd el a könyveket, megéri

amúgy én nagyon szeretem a Harry Potter-t

2012. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
én is nagyon szeretem a Harry Pottert. Szerencsére akkor kezdett el érdekelni amikor kiadták a hetedik részt is, így egyben el tudtam mindet olvasni, nem kellett várnom a következő részt. Mostanában én is Alkonyat rajongó lettem, alig várom, hogy menjen moziban is az utolsó rész!
2012. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
A kedvenc könyveim közt van!!! I LUV HP! <3
2012. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a Harry Potter könyveket. 11 éves voltam amikor kiadták az országban az első részt. Nekem az egész gyermekkoromat végig kísérte. Ez a könyv volt aminek köszönhetően megszerettem az olvasást. Azóta rengeteg könyvet olvastam már el és szerintem halálomig szeretni fogok olvasni. Mind a mai napig emlékszek rá hogy húsvétkor megkaptam az első könyvet és ahogy kivettem a kosárból az az izgalom nagyon jó. Ha kezembe veszem az első részt még mindig átjár ez az érzés. Az összeset végig olvastam már nagyon sokszor.A filmek hát szeretem őket de valahogy a vége felé már nem volt olyan jó a hetedik első része meg már a hatodik sem lett a legjobb. a legutolsó tökéletes lett ahogy az első 3 is a negyediket pedig szívem szerint újra forgatnám. szégyen hogy így merték kiadni. förtelem.
2012. máj. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!