Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sokan szeretnek yaoit olvasni,...

Sokan szeretnek yaoit olvasni, ezek szerint ez elfogadott dolog?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Többnyire lányok szeretik olvasni.
2012. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Japánban simán. Idehaza van a japán kultúrra ilyen vonalát kedvelő női közönség, ők is biztosan.
2012. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A japán dolgok kedvelőinél elfogadott. Szóval az animések-mangásak-jzenések stb. nem szólnak meg érte, mert ez ezekben a körökben teljesen hétköznaposnak számít. Ugyanúgy mint, hogy a férfiak egy része ecchit/hentait néz, ugyanúgy mint a színeshajú emberek, vagy a cosplay vagy az epres pocky. Sokkal elfogadóbbak vagyunk mindenféle emberrel szemben, mert mi sem olyanok vagyunk, mi sem azt szeretjük, mint a többség.

Szerintem.


De gondolom egy "átlagmagyar" igencsak fújolna érte, hogy jajj azok melegek és te ezt nézed/olvasod... És valószínűleg a melegek helyett sokkal pejoratívabb szót használna.


Amúgy Harry Potter rajongói körökben is igen nagy népszerűségnek örvend az azonos nemű karakterek fanficekben való szerepeltetése. Csak ott slash-nek hívják. És ott is sok kedvelője és ellenzője van a dolognak.

2012. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tumblr-ön például szerintem teljesen elfogadott dolog, de ha most én például ezt elmondanám egy homofób barátnőmnek, az első mondata az lenne, milyen undorító és perverz vagyok :S
2012. máj. 14. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!