Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan könyv/filmszerepl...

Tudtok olyan könyv/filmszereplőt, akinek hasonló a személyisége, mint Corteznek a Szent Johanna Gimiből?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Háááát azért ez elég nehéz, de amiket én olvastam könvyket, azok közül legjobban Foltnak a személyisége hasonlít Cortezére.A könyv: Becca Fiztpatrick: csitt, csitt és a folytatása: crescendo.

Abban hasonlítanak, h mindketten nagyon makacsok, és megvan az a hihetetlenül édes csipkelődős stílusuk, és a szexi félmosolyuk. Ezenkívűl, Foltnak is fekete, szemébe lógo haja van. Szreintem mindenképpen olvasd el a könyvet , mert imádom az szjg-t de a csitt-csitt a kedvencem :)) És persze folt.... <3

2012. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van egy könyvem a neve WINGS(szárnyak). A hasonlóság annyi, hogy ebben a könyvben is van egy fiú akit Tamani-nak hívnak , őneki is meg van az a menő félmosolya menő, jól néz ki fekete haja van és ugyan így a lányra akibe szerelmes, már régóta vár és ő és egy másik fiú között lengedezik a lány, de a 3. részben (Illusions) végül összejönnek ...
2012. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vörös98 ***** válasza:
Ugye film is jó? Bár itt nem happy end lesz, viszont a "Keith" nevű filmben a főszereplő eléggé hasonlít rá.... nem teljesen, de érdemes megnézni :)
2013. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!