Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Közvéleménykutatás. Elmondja...

Handuc kérdése:

Közvéleménykutatás. Elmondja vagy ne mondja el?

Figyelt kérdés
Most elkezdtem írni egy könyvet és egy olyan részhez értem amit nem tudok folytatni. Van egy fiú akinek az apukája egy hotel tulajdonosa és beköltözött hozzá egy gazdag lány és az apukája.A fiú még csak egyszer látta a lányt, de akkor nagyon nem volt neki szimpatikus, mert nagyon kihívó ruhát hordott és nagyon sok sminket hsznált. Egyszer a lány elment bulizni és nem "átlagosan" öltözözött fel hanem normálisan. Ekkor összetalálkoztak a fiúval és összeismerkedtek. Ezután elmondja a fiúnak hogy ő az a lány aki a hotelben lakik? (nem csak ennyi a sztori de azt itt nem osztanám meg)

2012. máj. 26. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne mondja el :)
2012. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a beszélgetésből kiderült-e, hogy a fiú apja a tulajdonos. Ha nem, akkor tökre felesleges. Ha igen, akkor meg nem érteném meg, miért titkolózna a lány. Kivéve akkor, ha a fiú előzőleg mesélt volna neki arról a csajról, akit látott (és ugye ő volt), akkor van egy jó oka, hogy ne mondja el, de ez meg nagyon erőltetett lehet. Úgy értem, az első beszélgetés közepén nem szoktak a fiúk arról beszélni, hogy láttak egy csajt, aki nem volt nekik szimpatikus, ez nagyon életszerűtlen, pláne egy buliban. Máskülönben meg, még ha a fiú mesélt is volna róla, szerintem a legtöbben elmondták volna, hogy bocsika, de az én voltam. Pláne, ha szimpatikus a srác, akkor nem akarjuk, hogy a kapcsolat hazugságra épüljön, és mégis meddig tudná a hotelben kerülni? Meg még mindig ki tudja magyarázni egy kis kegyes hazugsággal, hogy igazából csak egy jelmezes partiba ment. Ha a fiúnak meg bejött a lány beszélgetés alapján, nem hiszem, hogy annyira zavarná, hogy hogyan öltözködött akkor, ha meg igen, az nagyon felszínes és magára vessen, hogy nem tud elvonatkoztatni az első benyomástól.
2012. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, ne mondja el! :D
2012. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem kérje meg a srácot hogy kísérje haza ;D
2012. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó: TE EGY ZSENI VAGY

nagyon köszönöm... még várom az ötleteket XD

2012. jún. 6. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!