Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki letudná írni a részlete...

Valaki letudná írni a részletes tartalmát a halál ereklyéi sorozatnak?

Figyelt kérdés
elkezdtem olvasni a csonatvárost de nem tetszett,szerintem nem is fogom befejezni sokat olvastam róla hogy a vége milyen megdöbbentő de senki sem írja le a lényeges tartalmát. és a többi részre is kíváncsi vagyok.

2012. máj. 28. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz kíváncsi rá ha nem tetszett? Olvasd el legalább az első rész egészét és utána döntsd el, hogy bejön-e neked vagy sem. Ha ezután se kelti fel az érdeklődésed akkor nem lehetsz kíváncsi a folytatásokra sem. Ide meg úgysem fogja kiírni senki a sztorit, legfeljebb priviben. Ha meg nem tudod rászánni magad,hogy elolvasd, várd meg míg lesz filmben: 2013. augusztus 23.
2012. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez a világ legjobb könyve. IMÁDOM. Még csak a második részénél tartok ( Hamuváros ), de egyszerűen képtelen vagyok letenni. Az eleje amúgy nekem sem tettszett annyira, de aztán huu.. mindig történt benne valami. Egyrészt szerintem vicces, másrészt meg egy nagyon jó történet. Érdemes lenne elolvasni. Meglátod nagyon fog tetszeni. :DD
2012. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!