Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hallottatok már Anthony...

Hallottatok már Anthony McSteelről?

Figyelt kérdés

Megjelent egy könyve Dora Harper és a fekete bárány és a könyv végén ott a második rész első pár oldala, de nem találtam további információt. Ki ez a személy? Magyar lenne? Várható megjelenése a 2. könyvnek?

Előre is köszönöm!



#fekete #bárány #dora harper #anthony mcsteel
2012. máj. 29. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Magyar, talán nyíregyházi (ott adták ki, de ez nem jelent semmit), ezen kívül semmi infó nincs róla. A kiadója elég diverz profilú (van szótáruk, kislexikonjuk, rengeteg pszichológiai és lélektani kiskönyv, de főképp receptkönyvekkel foglalkoznak. Ezt a palettát színesítik a kalandregények, fantasztikus regények, főképp a klasszikus érelemben vett ponyva.)
2012. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Igen, magyar, (Veszprém megy) tervezi a második részt, sőt, már csak egy fejezet van hátra, már alig várom. :)
2012. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretném minél hamarabb elolvasni a folytatást :)

Ilyen infókat honnan tudtok? :) Nyomoztam utána :P de nem találtam semmit. Mindenesetre nagyon örülök hogy ilyen jó híreket mondtatok :)

2012. jún. 1. 06:03
 4/15 anonim válasza:
Az író volt töri tanárom...
2012. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor biztos forrás. Remek! Nagyon várom :)
2012. jún. 2. 10:39
 6/15 A kérdező kommentje:
Most gondolkozok. Te fogod elsőnek elolvasni :P Milyen mázlista vagy.
2012. jún. 2. 10:48
 7/15 anonim válasza:
Oh, nem én is megveszem a könyvet amint kijött. Egyépként pápán is kapható, én onnan szerztem. Egyépkén te/őn hol lakik? Kíváncsi vagyok, hogy meddig jútott el a könyv híre.
2012. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy ott hamarabb a boltokba kerül :) Mondhatjuk egyik végletből eljutott a másikba. :) Te :) Sarkadon lakok. A kiadástól számítva elég sok idő eltelt míg ide hozzánk is elért így a következő részt azt hiszem interneten keresztül fogom megrendelni, mert nem szeretnék megint ilyen sokáig várni. Bele is őrülnék :D
2012. jún. 3. 10:39
 9/15 anonim válasza:
Most beszéltem az íróval, még egy hónap, csak azt nem tudom, hogy akkor végez a 2. résszel, vagy akkor adják ki.
2012. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Sziasztok! Én is olvastam és ha tudtok új infót engem nagyon érdekel! Én Zamárdiban (somogy megye)vettem meg egy Reál kisboltban (ami azóta az Arsenal nevet kapta) Tiszteletem ennek az embernek...imádtam az első részt!!! :)
2012. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!