Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hallottatok már Anthony...

Hallottatok már Anthony McSteelről?

Figyelt kérdés

Megjelent egy könyve Dora Harper és a fekete bárány és a könyv végén ott a második rész első pár oldala, de nem találtam további információt. Ki ez a személy? Magyar lenne? Várható megjelenése a 2. könyvnek?

Előre is köszönöm!



#fekete #bárány #dora harper #anthony mcsteel
2012. máj. 29. 17:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Még most sem találom sehol a könyvet. Pedig azóta bőven eltelt egy hónap. Ha akkor végzett vele, akkor egy hónap talán és megjelenik a folytatás.
2012. aug. 25. 12:40
 12/15 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy meg fog jeleni a könyv, mert tegnap meghalt az író. :( :(
2012. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
2012. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

A második kötet elkészült. Az író három kötetesre tervezte a sorozatot, de sajnos azt már nem tudjuk meg hogy mi lett volna a harmadik kötetben. A szerző nekem azt mondta, hogy a második kötet szerinte sokkal jobb lett mint az első (még csak az elején tartok, de eddig tényleg jó). Nem tervezte el előre hogy mi fog történni a következő fejezetekben, úgy írta a cselekményt, ahogy éppen az eszébe jutott. Remélem a család ki fogja adni a második kötetet. Lehet hogy csak e-book formában fog megjelenni? A tervek szerint egy grafikus készített volna (vagy készít?) illusztrációkat is hozzá.


Isten nyugosztalja Anthony McSteelt!

2012. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom :(( Nem tudtam (bár honnan is tudhattam volna?!) Nagyon örülnék annak, ha elolvashatnám a második kötetét is, a családja lehet kiadatja. (De nem hiszem hogy ez lenne most az első dolguk)

Mindenesetre örülök, hogy megvehettem a könyvét, és talán hamarosan, a másodikat is a kezemben tarthatom. :)

2012. okt. 7. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!