Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem ismertek valami könyvet...

Nem ismertek valami könyvet különleges képességű emberekről mint az X-men vagy a Hősök?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen könyvek nem hiszem, hogy léteznek (tehát amiben nem a természetfelettinek köszönhető, hogy valakinek képességei vannak). Ugye az X-men képregény adaptáció, a Hősök pedig egy képregény stílusát követő sorozat.

Szóval max. képregényeket tudsz olvasni, amiben különleges képességű emberek vannak.

De pl. ott van Stephen King Carrie-je. Nem hiszem ilyesmit keresel, mert a lány kicsit sem hőstettekre használja majd az erejét.

2012. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem ismered ott van, a 4400 c. sorozat, szintét különleges emberek kapják a főszerepet, de nem ez az egyetlen szál.
2012. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem. Ajánlották még nekem George R. R. Martin Wild Cards sorozatát, de sajnos az nem jelent meg magyarul, angolul meg nem merem bevállalni.
2012. máj. 30. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ajánlanám Kelley Armstrong Sötét erő trilógiáját. Ez ugyan fantasy, de a szereplőknek különleges képességeik vannak, génkísérletek hatására, igaz nem annyira x-men képességek, de nem rossz sztori.

Pittacus Lore: A negyedik meg inkább sci-fi, de nem annyira elrugaszkodott.

Jus Accardo: Touch pedig pontosan olyan amit keresel, különleges képességű emberek, akiknek a hatos kromoszómájukban genetikai rendellenesség áll fenn ezért Hatosnak nevezik őket. A történet alapjait a Hősök sorozatból és az x-men történetekből vette az Írónő, szerintem nagyon jó. A baj csak az hogy nincs magyar kiadásban.

2012. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából az angol is elég jól megy, csak könyvet még nem olvastam angolul és félek hogy annyira lassan megy majd hogy megunom.
2012. máj. 31. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Hali. Utóbbi vagyok. Amit említettem első két könyv két részét már magyarul is kiadták és most néztem, hogy a Touch-t pár hónapon belül kiadja a Könyvmolyképző kiadó magyarul. Pontos dátumot még nem lehet tudni, de jó hír mert ezt én is nagyon el akarom olvasni. :D
2012. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megint csak azt tudom mondani: Köszi! De most úgyís találtam más olvasnivalót (Sárkányok tánca a maga 1xxx oldalával hosszúnak ígérkezik :D ).
2012. jún. 4. 19:33
 8/9 anonim válasza:
Victoria Forester: A lány, aki tud repülni. Eléggé hasonlít az x-men-re, azzal a különbséggel h gyerekek a főszereplők, és emiatt egy kicsit meseszerű a történet, de az alapsztori szinte ugyanaz. különleges képességű gyerekek összegyűjtve egy direkt nekik létrehozott intézetbe.
2012. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jún. 20. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!