Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Percy Jackson és az Olimposzia...

Percy Jackson és az Olimposziak. Lesz folytatás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nemrég jelent meg az ötödik rész, az Utolsó Olimposzi. Már kiolvastam, de úgy tudom, lesz folytatás, még öt könyv. Ez igaz?

2012. jún. 1. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
+3 van még elvileg..
2012. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az mikor jelenik meg, és miről fog szólni?
2012. jún. 2. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
fogalmam nincs. nem ismerem a szériát. de, feltételezem van interneted, szóval, ha vennéd az energiát, és bepötyögnél néhány szót a google-ba, magad is rájöhetnél.
2012. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz, miért itt kérdeztem meg? Százszor beírtam már a google-ba.
2012. jún. 5. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Rick Riordannak három ilyen témájú könyvsorozata van:


1. Percy Jackson és az olimposziak

2. Kean prophecy (három kötet, az egyiptomi mitológiát dolgozza fel)(ez még nincs lefordítva, de szerintem ez lesz a következő sorozat...)

3. Az olimposz hősei (ez nevezhető, a Percy Jackson folytatásának, bár az általunk jól ismert szereplők, már csak mellékszereplők lesznek, és másokra helyezkedik a lényeg... Ez a sorozat hasonlóan 5 részesre van tervezve (eddig kettő jelent meg angolul, egy pedig készül))

2012. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!