Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rövid (2 oldalas) novellácskám...

Rövid (2 oldalas) novellácskámat valaki átolvasná és véleményezné, mint külső szemlélő?

Figyelt kérdés

Nem szeretném itt kirakni, de kérem aki kényszert érez rá hogy picit segítsen, vagy csak van egy kis szabadideje írjon! :)

Köszi!



2012. jún. 7. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs szabadidőm és nem érzek rá kényszert sem, de 2 oldal az igen rövid. Mesélnél valamit a novelláról? (Mondjuk téma, stlíus, te mit szerettél volna elérni vele - terápiás írás, hangulatírás, történet? -, milyen "állapotban" van stb. Nem kell minden, de legalább valamit.)

Lehet privát üzenetben is, ha nincs kedved itt leírni. Ez azért fontos, mert ha csak egy véleményre vagy kíváncsi, akkor az ember másképp áll hozzá, mintha most írtad volna, még "friss", szerkeszteni kell, első mű. Ugyanígy ha egy - teszem azt - Twilight fanfiction, akkor nem én vagyok a te embered, mert ahhoz nem tudok hozzászólni (nem olvastam az eredetit, így nehéz megítélni, mennyire jó a műfajában). Illetve a korod, nemed sem árt tudni, de ez gyakran kiolvasható a műből (persze ha harmincas anyuka vagy, és valaki közli, hogy 14 éves fiús a stílusod, talán nem a legjobb kritika, amit kaphatsz).

2012. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát, elküldheted, esetleg.
2012. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is elküldhetnéd...
2012. jún. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
küldd el!
2012. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szívesen elolvasnám!
2012. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rejtőke ***** válasza:
Küldd el nekem is kérlek, ha aktuális még a dolog. Érdekelne.
2012. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!