Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvajánló: Ki mit olvasott...

Könyvajánló: Ki mit olvasott mostanában?

Figyelt kérdés

Elsősorban fantasy/sci-fi/krimi érdekel, de bármit írhattok...kezdek kifogyni az olvasnivalóból :)



Köszönöm :)



2012. jún. 10. 18:22
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
82%

Most vettem meg a Star Wars: Végzetes szövetség című könyvet. Még csak az elején tartok, de már most tetszik.

Mellette olvasom Raymond E. Feist: Nagyrabecsült ellenségem könyvét. Ez annyira még nem ragadott meg.

2012. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 Virage ***** válasza:
75%
Alkonyat sorozat, Harry Potter sorozat, Éhezők viadala sorozat, Az éjszaka háza sorozat (vámpíros), ömmm... több sorozat nem jut eszembe, csak az ilyen.. másabb: A balszerencse áradása, Anthony Horowitz könyvek, Penny a hét tappancs gazdája.. enniy :DD Te miket olvastál? Milyen krimiket?
2012. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

Mostanában olvastam: LJ Smith Night World sorozat (folyamatban), ill a Forbidden Game sorozatot, Vámpírnaplókat is, bár az elég vontatott...


még van a Secret Circle tőle...


Jim Butchert szívesen olvasnék, de még nem jött ki az új rész a Dresden files - ból


Lehet olvasok pár Wodehouse könyvet, tőle rég olvastam már ill a True Blood jutott még eszembe, hogy mióta elolvastam kijött még 2 könyv, lehet nekiállok azoknak


Hunger Games elég uncsinak tűnt az első 15 oldal után, úgyhogy azt félreraktam...


Illetve még van egy John Barrowman autobiográfiám amibe csak beleolvastam és végig szeretném olvasni


De mivel 2 hetente tudok letölteni könyveket és nincs se tévém, se számítógépem, ezért minél több könyvet le akarok tölteni, hogy legyen mit olvassak :D

2012. jún. 10. 19:02
 4/58 anonim válasza:
81%
Én Kelley Armstrong fanatikus vagyok, szóval az ő könyveit nagyon ajánlom!:)
2012. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
89%

George R. R. Martin: Tűz és jég dala

eddig öt kötet jelent meg, sorozat is van belőle, Trónok harca a címe (az első kötet amúgy). mindegyik könyv nagyon hosszú, úgyhogy egy darabig elegendő adagod lesz :D pár napja kezdtem el olvasni és nem tudom lerakni. iszonyatosan jó. (ne add fel az első pár oldal után, nagyon sok a név és nem fog összeállni a kép. majd később jobb lesz :))

2012. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Utolsó, attól, hogy kaotikus az eleje nem teszem le a könyvet, csak, ha untat :D
2012. jún. 10. 21:43
 7/58 anonim ***** válasza:
86%

A vadonjáró tanítványa

Örökség-ciklus (Eragon)

Percy Jackson és az Olimposziak (1-5.rész)

Égvilág

Bartimeus trilógia(+4. rész)

Lidércálmok iskolája

Tizenhárom

Darren Shan könyvei (vámpírkönyvek, démonvilág, kojaszan)

Az alagutak rejtélye (és folytatásai)

Wardstone krónikák

hirtelen ennyi jutott eszembe... és darren shant csak akkor, ha bírod a horrort ;) 14/L

2012. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 M.Kata ***** válasza:
83%

én inkább a misztikus, fantasy-s témájúakat olvasom.nekem bejött az összes "Vörös Pöttyös Könyv", az új kedvencem Becca Fitzpatrik Csitt, csitt sorozata, de eddig vörös pöttyösben még nem csalódtam.vagyis de, a Vámpírnaplókban.azt ha rám hallgatsz ne olvasd el, a sorozat sokkal jobb.

a másik nagy csalódás számomra a Tetovált lány volt.elég vontatott, azt abba is hagytam.most a Hunger games-t akarom elkezdeni, majd meglátom.

2012. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
83%
Én Libba Bray: Rettentő gyönyörűség trilógiáért vagyok oda meg vissza. :) Remélem csinálnak belőle filmet is. Ez volt az a könyv, amitől már kirázott a hideg néha. Van benne szerelmi szál is.
2012. jún. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
85%

Osztalytarsam olvasta ezeket a konyveket alitolag Nagyon jok:

Vampirates

Álomlabirintus

2012. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!