Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasott már valaki Nicholas...

Olvasott már valaki Nicholas Sparkstól? Mi a véleményetek az író stílusáról, a könyveiről?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én olvastam az Utolsó Dal c. könyvét. Igazság szerint nagyon nem vagyok egy filmen sírós lány, de ezen nekem is muszáj volt. A könyben mondjuk teljesen máshogy volt leírva, még rosszabbul tehát azon is bőgtem. A stílusa szerintem nagyon érdekes: mintha nagyon átérezné a szereplők érzéseit, mintha ő maga lenne benne a könyben. Nagyon odafigyel a részletekre, és szerinte maximálisan érthetően írja le a dolgokat. Nekem tetszett a skönyv is a film is, de tényleg elég szomorú. Ráadásul a Kedves John!-t is láttam, ami szintén nem egy vidám film :/
2012. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvastam a Szerencsecsillagot és a Menedéket is. Mindkettő fantasztikus regény, tele érzelemmel, romantikával, váratlan fordulatokkal. Bizonyos részeket többször is el kellett olvasnom, mert annyira jók! Valószínűleg a többi is remek, hiszen rengeteg történetből készült már film is. Csak ajánlani tudom, és garantáltan potyognak majd a könnyeid. :)
2012. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Everya ***** válasza:
Én is olvastam tőle a Menedéket, Az őrangyalt, Az Utolsó Dalt és a Kedvesemet (Kedves John-t) is és mindegyik nagyon tetszett:) bar az utolsó 2 tényleg szomorú, de az első kettőnek vidam vege van:) és szerintem érdemes elolvasni őket, csak ne egymás után, mert azért elég egyformán ír. Mindegyik egyformán jó, de egy idő után unalmassá tud válni, hogy ugyanaz a stílus, es hasonló történetek. De ha más ne, egyet mindenképp olvass el:).
2012. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!