Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Shakespeare meleg volt?

Rákocka kérdése:

Shakespeare meleg volt?

Figyelt kérdés
azt hallottam, hogy köztudottan meleg volt. De suuliban pedig azt tanultuk, hogy volt felesége Anne Hathaway és gyereke is volt. De akitől haloottam azt mondta, hogy tutira meleg volt
2012. jún. 30. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
felőlem lehetett volna metroszexuális is
2012. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
átlag 37 fokos. Végül is az már langyi
2012. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
ugyan ki tudja,akkoriban még kézrátétellel saccolták meg a testhőváltozást.
2012. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hehe, második, harmadik. XD lehetett, akár. attól még nemzhetett gyerekeket. de akik azt mondják, hogy meleg volt, lehet, hogy csak a ruhája miatt mondják. hisz az akkori ruhák... nos, nem éppen maidarabok.
2012. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van szonettje, amit férfihoz írt, de azért a feleség meg a szonettek többsége azt igazolja, hogy a nőket (is) szerette, tehát maximum biszexuális.
2012. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Köztudott, hogy a művészvilágban jóval gyakoribb jelenség mint egyébként. Nézd meg a Hollywoody rudikat, szinte minden férfi buznyák. Na szóval lehet, hogy ez régen is így volt és meleg volt.
2012. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Shakespeare-nek volt gyereke? ha volt is, fiatalon meghalt, nem? Pont most olvastam, hogy a 2 lánytestvérének se volt gyereke, ezért nincs leszármazott. Egyébként én sose hallottam róla oylan feltételezéseket, hogy meleg volt. Christopher Marlowe-ról annál inkább. De azt is feltételezik, hogy nem is ő írta a műveit. Nem is ő írta, de azért meleg volt, hehe.


Felesége meg Elton Johnnak is volt.

2012. júl. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
biszex. Ez a jegyzetem első szava:DD(komolyan)
2012. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jegyzeted? Mármint az iskolában, vagy hogy? Érdekes, én erről nem tudtam, pedig szeretem az irodalmat, és tudok is ilyen pletykákat.
2012. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ööhm...igen, az iskolában.(Azért ne legyél rossz véleménnyel a mai tanításról, csak a magyartanárunk ilyen, hogy ilyeneket is megtanít és amúgy nagyon jó tanár:D)
2012. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!