Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok már valamit a Szent...

Tudtok már valamit a Szent Johanna Gimi 7. részéről?

Figyelt kérdés

Az tényleg igaz hogy lesz benne egy pár akik biztos szakítanak, és többet már nem fognak összejönni?:( Szerintetek melyik páros lesz az? Esetleg valami más infót tudtok még? Sajnos nem tudtam még eljutni dedikálásra, de hallottam hogy Laura mondott még 1-2 dolgot a 7. résszel kapcsolatosan:)


Bocsi a sok kérdésért:D



2012. júl. 1. 16:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek ( a borító alapján..) Reni el fog menni Párizsba tanulni?:O
2012. júl. 18. 13:36
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy 12.alatt. Lehet hogy a gimi után kimegy,ki tudja. Nagyon nem örülnék,ha a Reni-C páros menne szét. Akkor megutálnám a könyvet. 5 részen át erre vártunk,elég nagy csalódás lenne ha most szakítanának.

Inkább a Virág-Ricsi párosnak kéne.Igaz,nagyon aranyosak együtt de már unalmasak.

2012. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én sem hiszem hogy kimenne Reni Párizsba. Olyan tippek is voltak hogy Cortez és Reni szakítanak és Reni összejön Arnolddal, de szerintem együtt maradnak majd, legalábbis reméleeem:)
2012. júl. 20. 09:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Reniék mennek szét,de tuti hogy Reni attól nem jönne össze Arnolddal.
2012. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát remélem h nem Reni/Cortez.Elvégre kb 5 könyvön át jöttek össze és úgy tudom,hogy a könyvsorozatnak boldog vége lesz. Reni akkor boldog teljesen ha Cortezzel van.:)
2012. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!