Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Annyi kérdést látok itt a...

Annyi kérdést látok itt a Szent Johanna Gimi c. könyvsorozatról, tényleg érdemes elolvasni? 19/L

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a kedven könyvem, vagyis könyvsorozatom. 11 vagyok, ez a gimisekről szóló könyvvel Leiner Laura teljesen megfogott. Lány osztálytársaim kettő kivételével mind olvassák/olvasták. Ismerek pár fiút is aki olvasta. Ez a könyv vicces, izgalmas és néha még szomorú is.
2012. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

szerintem az a könyv nagyon béna.. nekem szörnyen unalmas volt. olvass vmi jobbat. pl.: A Völgy nagyonjo Krystyna Kuhn-tol. Abban már fősulisok vannak és nagyon izgalmas.

13/L

2012. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Veled egyidős vagyok:)Idén elolvastam az összes kötetet, és meglepő. de tetszett. Nem mondom, hogy mély nyomot hagytak bennem (azóta már túladtam mindegyik köteten:), de addig, amíg olvasod, kikapcsol. A szereplők szerethetők, a poénok is tetszettek. így érettségi előtti időszakban jólesett:) Az utsó két részt is biztos el fogom olvasni.
2012. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Kicsit uncsi (főleg az első két kötete), egyszerű és igénytelen, de ilyen agyzsibbasztó, esti mesés történetnek végül is elmegy (legalábbis és annak használtam vizsgaidőszakban).

Egyébként tipikusan nagyobb a füstje, mint a lángja kategória. Azért van benne 1-2 jó poén.

2012. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett azt mondom hogy érdemes lenne elolvasnod.Tényleg nagyon érdekes,egy lány életéről szől,úgy írja le mint egy naplót .
2012. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi összes részét olvastam, és szerintem nagyon jó olvasmány, egyszerűen kikapcsol. Bele lehet képzelni magunkat egyes szereplők helyébe, és újra lehet vele élni a gimnázium "szép" éveit :) Humoros, és fordulatos. Nekem nagyon tetszett, csak ajánlani tudom. :)
2012. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nagyon szeretem, az egyik kedvenc könyvem. Szerintem olvasd, ha nem tetszik hagyd abba. Nem sok energia. Egy részt 2 nap alatt simán ki lehet olvasni. Egyik ismerősöm nagymamája is olvasta...(?) 12/L
2012. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!