Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik SzJG...

Szerintetek melyik SzJG (Szent Johanna Gimi) könyv a legjobb?

Figyelt kérdés
Nagyon SzJG fan vagyok, és mindjárt befejezem a 6. kötetet. Szerintetek melyik a legjobb (ha nem olvastátok végig írjátok oda). I love SzJG és Leiner Laura <3

2012. júl. 1. 22:00
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Vki bizti h szakítani fog.

A 2-es miért szomi? Max kicsit uncsi.

Ezt láttátok már?

http://www.youtube.com/watch?v=cK771b4D6gA

2012. júl. 16. 16:47
 22/30 okoska:) ***** válasza:
Szerintem az 5. része a legizgalmasabb. Abban van a legtöbb fordulat. És a végén még lehet is sírni:) szerintem :)
2012. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nekem is a 6. rész tetszett a legjobban :) :$(LL)
2012. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Mindegyik tetszett. Az első inkább az ismerkedésről szólt,a második meg már inkább arról,ahogy Renit is kezdik befogadni a többiek. A harmadikat azért nem szerettem annyira mert ott képbe jött Viki.Viszont tetszett a csókjelenet :)

A negyedik részt szeretem.Cortez néha elég bunkó volt,de benne sok minden történt.Motorozás,kirándulás,Ricsivel való veszekedés,nagymamájának a szélütése. Az ötödik részben tetszett C féltékenykedése,az erkölcsös etika óra,és a pénteki-szomati csetelésük,webkamerázásuk.Nem szerettem benne Vikit.Ja és abban a kedvencem az ablakos és a dec. 20-ai sztori.

A hatost végig imádtam csomó jó jelenet volt benne,egyedül az volt a rossz,amikor C elrepült.

2012. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Első komizó vagyok.

Ba+ pontozzatok már le mert megmondtam a véleményemet-.- xdd

2012. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
5.
2012. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
az ötödik volt eddig a legjobb, bár én még a hatodik részének csak az elején tartok
2012. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
7.
2012. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Személy szerint: az elsőben megismerkednek, nem történik semmi különös, de szép bevezetésnek. a kettesben már mindenki kezd összeszokni, Reni egyre inkább mer a többiekkel barátkozni. A hármas sztem a legszomorúbb, jót sírtam rajta (:P). A negyedik a kedvencem, rengeteg a kaland, ez egy szomorú ÉS vidám rész is egyben, és bár én nagyon szeretem Arnoldot, egy kicsit örülök, hogy elmegy. de csak naaaagyonagyonnagyon kicsikét. az ötös az a könyv, aminek az elején és közepén szenvedsz, olyan szomorú, viszont a vége annyiradeannyira vidám, tiszta hepiend. a hatos pedig nyugis, végre nem panaszkodik Reni egyfolytában C. közömbössége miatt, mindenki boldog, satöbbi. de mondom, nekem a 4. a kedvencem :))
2012. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Közeledik a 2. SzJG találkozó!!!
2012. okt. 31. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!