Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok A Titok című...

Mit gondoltok A Titok című könyvről/filmről? Van valóságalapja, létezik, hogy csak ennyin múlik minden? Saját tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

hmm... nálam nem működött, pedig egy időben tényleg nagyon rákattantam. van egy ismerősöm, aki teljesen odavan ezekért a dolgokért. agykonrolozott, elolvasott egy csomó ilyen könyvet (Titok, a vonzás hatalma, murphy törvénye, pénzmágnes stb.), állandóan erről beszélt. Erre pont pár hónapja nyúlták 2 millió forinttal, valószínűleg nem is fogja visszakapni, szóval ez most hazavágta rendesen, alig maradt pénze. Pedig komolyan, nála optimistább és pozitívabb embert nem ismerek. Persze van valóságalapja, de szerintem abbannincs semmi csoda. Például hogy ha pozitív vagy, vidám, akkor a hasonló embereket fogod "vonzani". Nyilán, ha én felhőkön ugrálok, akkor nem fogom megtalálni a hangot olyanokkal, akik teljesen mások, negatívak. És a hozzám hasonlóak társaságát keresem. vagy hogy valamilyen szinten tudod magad gondolatokkal gyógyítani, ha hiszel benne. Ezt hívják Placebo hatásnak. A többiben nem hiszek. vannak szerencsésebb emberek, akik jó helyre születtek, az ő helyzetük sokkal könnyebb, mint a nehezebb sorsú emberekért. a vagyonért, sikerért, elismerésért pedig meg kell dolgozni. De ez nekem nem is baj. Én szeretem, ha kiérdemlem a jutalmamat, nem csak a számba repül a sült galamb. A nem megérdemelt dolgoknak nem tudok úgy örülni, szeretek megdolgozni a sikerért:)

19/l

2012. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik rokonom is olvasta a könyvet és a filmet is megnézte. Leirt több mindent egy füzetbe, hogy mit szeretne. Többek között szereték volna eladni a lakásukat, új házat épiteni és autót venni. Eddig ezek sikerültek.
2012. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!