Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mit gondoltok, Reni el fog...

Ti mit gondoltok, Reni el fog menni az SZJG 7-ben Párizsba tanulni?

Figyelt kérdés

Mert ilyet is hallottam, és hogy így lehet, hogy ők fognak szakítani. Nektek mi a véleményetek? Úgy félek ettől a könyvtől, és ahogy egyre jobban közeledik a megjelenés, egyre jobban izgulok. Laura azt mondta, a 6. volt az utolsó vidám és boldog rész. Azt mondta egy fő páros fog szakítani, VÉGLEG. :( Ricsiék túlságosan szeretik egymást, Cortezék meg ha szakítanának, akkor Reni végigszenvedné a következő 2 kötetet, meg hát 5 részt vártunk erre, és most meg ha szakítanának, biztosan visszaesne a rajongótábora, amit Laura jól tud. . Ha Kingáék szakítanának, az meg nem lenne akkora szám, ami mindenkit megrázna, hisz így is mindig vitáznak. De lehet, hogy Reni szülei mennek szét. A neten volt egy szavazás, ahol rájuk nem lehetett szavazni (mármint Reni szüleire), lehet ez volt a becsapás, hogy nehogy bármit is sejtsünk?

Szerintetek?

Ááááááááááááá!!!!!! Izgulok! :(



2012. júl. 13. 21:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mikor fog megjelenni a következő rész ?
2012. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Augusztus 25, 26, 27
2012. júl. 13. 23:08
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
fogalmam sincs. :) párizsba? :O és akkor összejöhetne arnolddal! :D
2012. júl. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én ilyenről nem hallottam,de megmondom őszintén hogy én is gondolkodtam ezen. Nem hinném,hogy a szülei mennének szét,ez szerintem hülyeség. Honnan hallottál arról hogy Reni Párizsba megy? Én is rettegek,mert imádom őket,viszont Arnoldot utálom. Nekem még az járt a fejemben,hogy esetleg Kinga huga,Kitti vagy Edina fog valamit kavarni. Remélem C-Reni párossal minden rendben lesz. Én igazából az összes párost imádom,de ha választani kell akkor a Kinga Zsolti páros legyen!! Ők úgyis mindig csak veszekednek. Ha Reni és C páros szakítanának,akkor az egésznek semmi értelme nem lenne. Vagy mondjuk szakítsanak az elején,de a közepénél,végénél jöjjenek össze!!!
2012. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Egy rajongói oldalon volt vitatéma, hogy ugyan mit keres egy Párizs-os kép és kitűző a borítón, és többen erre következtettek.
2012. júl. 14. 16:06
 6/24 anonim ***** válasza:

Szerintem Kitti fog belekavarni Zsolti és Kinga párosába. (Ők nem veszekednek, csak nem egyezik a véleményük és ezért vitatkoznak.) És Edina bosszúból, hogy Tami Reniékhez szegődött, tenni fog még Cortez és Reni ellen. Amúgy Laura biztos fog kezdeni Ricsivel és Virággal valamit. Nem tűnik fel, hogy milyen jól együtt vannak? Az olvasó már nem is foglalkozik egy ilyen cukormáz párossal... Biztos lesz köztük is valami konfliktus!

Lehet, hogy Arnold összejön Justinnel...

Amúgy az első rész annyira aranyos volt és már akkora fan lettem, hogy kész horrorként telnek az éjszakáim. Jaj, de izgulok én is! :( De Kingát és Zsoltit nem hagynám Laura helyében... De Edina és Kitti fogja keverni a kakaót az biztos!

Ááááá! Már én is félek! :(

2012. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, hogy lesz egy osztálykirándulás párizsban, és ricsi megcsalja majd virágot, és szakítanak! na? :O
2012. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Hát igen Ricsi és Virág páros már kissé unalmas.

És tényleg van valami abban,hogy Kitti fog bekavarni Zsolti-Kinga párosba. Bár én még mindig azt mondom,hogy Inkább C-t akarja majd "elcsábítani",mert hát tőle szinte mindenki elájul.

2012. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ja és lehet,hogy Arnold összejön valakivel,és akkor legalább békén hagyja Reniéket. Bár nyáron tuti,hogy állandóan Renire lesz rátapadva. Bár én már várok egy olyan részt,amiben Arnold és Cortez összeverekednek...

De ha a Reni páros szakít is,szerintem,akkor valamelyik fél miatt lesz,és nem azért,mert nem szeretik egymást. Veszekedni tuti,hogy fognak,csak szerintem ki fognak békülni.

2012. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az lesz, hogy két vagy több páros is szakít, és akkor várnunk kell a nyolcadikig, mire megtudjuk, kik jönnek össze újra és kik nem =D
2012. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!