Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Szent Johanna...

Szerintetek a Szent Johanna gimiben melyik páros fog szakítani? Melyik páros és szereplő a kedvenced?

Figyelt kérdés

Szerintem-és ezzel Laura is tisztában van,hogy ha Reni-C páros menne szét,akkor sokan megutálnák a könyvet.

Ricsi-Virág páros túlzottan szeretik egymást és ők a legnyugodtabbak. Persze nagyon aranyos páros,de szerintem már egy kicsit uncsi,hogy soha nem veszekednek,kiabálnak egymással.

Kinga-Zsolti páros naponta többször veszekednek szakítanak,rajtuk nem hinném hogy sokan meglepődnének,ha ők lennének azok. De szerintem bármelyik páros megy szét a végén kibékülnek,hiába állítja az ellenkezőjét Laura.

Lehet,hogy csak be akar minket ezzel etetni.

Én mind a három párost szeretem. Reniéket,mert végre összejöttek,boldogok.

Kináékat,mert ők viccesek,állandóan veszekednek.

Ricsiék meg olyan aranyosak.

Arnoldot nem szeretem,mert mindig keresztbe tett Reniéknek.

Zsákot és Gábort meg azért nem ,mert ők olyan unalmasok.



2012. júl. 16. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Ricsi-Virág szakítanak.

Kedvenc páros: Reni-Cortez

Kedvenc szereplő: Cortez

2012. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem is gondoltál, hogy van a három pároson is kívül valaki... Zsák és Flóra... De hát velük nem foglalkoznak túlságosan... Szerintem Ricsi és Virág fog szakítani. Már kezd unalmassá válni a nyálas viselkedésük. Kingának jót tett a kapcsolat. Nyugodtabb lett és a lelki békéje is helyreállt. Úgy gondolom, hogy Kinga rengeteg fájdalmon megy keresztül Kitti miatt. Mert hát Kitti... Hogy is mondjam, olyan mint Edina... Nekem Kinga és Zsolti tetszenek a legjobban. :) Akármilyen érdekes is. Tökéletesen kiegészítik egymást és ha még találunk is közöttük veszekedéseket, voltak olyan pillanataik amiken én akaratlanul is elmosolyodtam. :) Bennem egy világ törne össze ha szakítanának. De Ricsi és Virág már kezd egyhangúvá válni és tudom. Igen tudom, hogy Arnold és Viki egyesült erővel támadni fognak, Edinával és Kittivel együtt. Szerintem Andris vagy Robi meg fog komolyodni és talál magának egy barátnőt akivel tisztességesen bánnak. Mert hát most a párosokon gondolkodunk és elfelejtjük Robiékat, Gábort, Zsákot, Petit... Csak azért mert ők még találták meg a szerelmüket (na jó Zsák kivételével) attól még történhetne velük is valami... Mert én már kezdek ráunni erre a "párosdira". Imádom Andrist és Robit meg Zsoltit egyedül. Jó lenne ha velük is történne valami... Ricsi és Virág között biztos lesz egy hatalmas konfliktus!
2012. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Kinga és Zsolti fognak szakítani, mert lehet, hogy most annyira összekapnak valamin, hogy végleg szakítanak. Nekem a kedvenc párosom Virág és Ricsi, és a kedvenc szereplőm Virág, mert nagyon hasonlít rám:)
2012. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem meg nem kéne találgatni, úgyis meg lesz indokolva az ami történik.Amúgy én is mindegyik párost szeretem.:))
2012. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!