Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Angyalok és Démonok Dan...

Az Angyalok és Démonok Dan Brown-tól miről szól? Mi a tartalmi lényege?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

A főszerelő pasit, Robert Langdont, aki ikonológus, bevonják afféle "nyomozásba" és a Vatikánba köt ki, ahol megkezdenék a pápa választást mert a régi meghalt, és ugye gyilkosságok történnek az Illuminátusok által, aminek a végére jár majd.


Nagyon jó könyv, plusz pont, hogy az egész egyetlen éjszaka alatt játszódik le. Fordulatós és meglepő. Az egyik legjobb könyv amit olvastam. A film adaptáció a könyvhöz képest semmi. Csak ajánlani tudom :)

2012. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogyan jár a végére??
2012. júl. 17. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért bőven érződik benne az átlag amerikai butasága. Mert ha egy harvardi professzor nem halott még soha a CERN-ről, amit én kb 16 éves koromtól vágok hogy mi, akkor ott valami nagyon hibádzhat az agyakban...
2012. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az előzőre ne halgass, 16 vagyok és én sem hallottam még a CERN-ről, amúgy a legelső kommentelő vagyok.

hát, ugyebár odahívják Langdont, és a tudása segítségével jön rá a dolgokra, illetve ott van még Vittoria, akinek az apját megölték a CERN-be, és eredetileg ezért is keresték fel Robertet, meg vannak úgymond "nyomok" amiket követ. De tényleg jó. Nem tudtam letenni, csak úgy mint a Da Vinci Kódot sem :))) Olvasd l, tényleg nagyonnagyonnagyonjó:DDDDDd

2012. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Letehetetlen, de alig volt időm olvasni és vissza kellett vinnem, de nagyon tetszik, a Da vinci kóddal kezdtem, nagyon tetszett :)

Köszii h elmesélted

2012. júl. 17. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit :)
2012. júl. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az hogy műveletlen vagy még nem jelenti azt hogy egy harvardi professzornak is annak kell lennie... amúgy a könyv jó volt egyébiránt.
2012. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!