Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményed a Rukkola...

Mi a véleményed a Rukkola könyvcserélős oldalról? Ki cserélt ott már könyvet?

Figyelt kérdés
Titeket nem zavar az a sok Romana, Julia, Tanga szerelmesfüzet és a régi tankönyvek feltöltése?

2012. júl. 17. 18:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
én még nem regeltem, de fogok. szerintem tök jó. Van egy könyvem, ami nekem úgysem kell, másnak meg igen, hát vigye. Én meg ingyen szerzek olyan könyvet, ami nekem kell. Várok még, hogy kicsit nagyobb legyen a forgalom:) amúgy miért zavarna? Csak arra keresek rá, ami érdekel. ha van, van, ha nincs, akkor meg nincs.
2012. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ám nagyon jó könyvek is, a sz-rokat meg úgyse viszi el senki, majd rájönnek az emberek :))

Én már szereztemefgy tim burton könyvet, a harcosok klubját, egy merle könyvet, a zabhegyezőt és rengeteg régi könyvemet el is vitték. szóval imádom :))

2012. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Szerintetek van igény az Édesvölgyi Suli Szerelmes ikrei sorozat köteteire? Nekem azok vannak, amik olyanok, hogy nekem már nincs rá szükségem, de jó állapotban vannak. (Mindet minimum ötször olvastam.)
2012. júl. 17. 21:25
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó az oldal, maga az ötlet. Tíz könyvet feltöltöttem, elküldtem egy Shivert meg egy Lingert eddig, jövő héten fogom a Boszorka fényét, a Mentsük meg Júliát és a Crescendo-t küldeni. Eddig csak A burok c. könyvet tudtam happolni.

Az volt a rossz, hogy happoltam A burok-ot, és közben lemaradtam egy csomó más könyről, míg ugye a két függőben lévő rukkolásom tartott. Tegnap megjött mindkettőről a visszaigazolás, jöttek a pontok meg minden, és lett három happolásom, de most, hogy tudnék, nagyon lankadt az engem érdeklő könyvek rukkolása. (Ma csak kettő volt, mind a kettőről csak pár perccel maradtam le - nagyon bosszantó... =/) Őszintén, attól tartok, hogy nem is lesz igazán már olyan, ami érdekelne (zömében kielemeltek, de azért van egy-kettő, ami nem az).

Ezek a kis füzetkék meg tankönyvek csak azért zavarnak, mert nincsenek külön kategóriába rakva, és elveszik köztük az, ami érdekelne. Szerintem külön kéne kezelni legalább négy kategóriát: a füzeteket/magazinokat, tankönyveket, régebbi könyveket, újabb könyveket.

De tekintve, hogy még csak egy hetes az oldal, még bármi kisülhet belőle. Szerintem most megint egy hétig lankadni fog a lelkesedés, aztán megint jönnek új rukkolások. Úgy vélem, hogy ilyen hullámvölgyes lesz az egész, de nagyon remélem, hogy végre raknak fel már valami jó könyvet mielőbb, mert elég bosszantó, hogy van három happ-lehetőségem, de semmire nem tudom felhasználni =D

2012. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Nekem meg épp az a problémám, hogy tudnék mit happolni, csíkos és pöttyös könyvek, de nincs lehetőségem.

Meg nekem örökbe kénének azok a könyvek, szóval nem akarom azokat re-rukkolni. Itthon nekem nincs is olyan, ami új és felraknám. Az "új" könyveim is régi kiadások. De ha meglenne a Wings vagy a Graceling, azokat feltölteném, mert sokan szeretik, de nekem nem tetszettek.

Azzal viszont egyetértek, hogy még így is kevés van, ami érdekelne. Fantasyt például nem, vagy alig láttam. Ha lesz feltöltve, azokat is én fogom feltölteni.

2012. júl. 18. 07:16
 6/35 anonim válasza:
100%
Én már elküldtem egy könyvet, és alig várom, hogy még egyet elvigyenek, mert van egy 5 részes sorozat, aminek minden részét happolnám. Belépéskor happoltam Frei Tamás könyvét. Nem fogom rerukkolni, én csak úgy happolok, csak olyat, amit örökre szeretnék. Örülök, hogy végre hozzájutok. Tudom, hogy a rerukkolás lenne a cél, de pl. ebből még van másik kettő, vigye aki még olvasni akarja, én megtartom. Már előre bejelöltem egy csomó könyvet, amit már kapni sem lehet, hátha felteszik. Szerintem ez egy jó kezdeményezés. Ami a Romana stb.-t illeti, én célarányosan keresek rá, mit szeretnék, így messze nem zavar.
2012. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
100%
Ja és Édesvölgyi suli... Nem hinném, de ki tudja kinek mi kell? Basszus... Tinikorom egyik kedvence:)))
2012. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Találtam olyat, amit csak elolvasni akarok. Azokat majd mégis re-rukkolom.
2012. júl. 19. 13:36
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
a harmadik válaszolónak lerágom a fülét, hát nem elhappolta előlem azt a Tim Burton könyvet... :D egyébként nekem abszolút pozitívak a tapasztalataim, eddig két olyan könyvet is megszereztem, amit sehonnan máshonnan nem tudtam, a ponyvábbnál is ponyvább regényekkel meg nem kell foglalkozni, kikerülhetőek. amúgy szépen fejlődik az oldal, szerintem ha megbabrálják a téma szerinti keresést, máris könnyebb lesz az ilyen fajta darabok ignorálása.
2012. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
A téma szerinti keresés valóban nem lenne rossz. Sőt, én azt sem bánnám, ha képregényeket is feltöltenének. Ha Galaktika lehet, akkor képregény is lehet. Engem igazából csak a régi tankönyvek zavartak, mert én szívesen böngészek át oldalakat, és voltak olyan oldalak, ahol alig volt olyan könyv, ami nem tankönyv.
2012. júl. 19. 17:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!