Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha Cortez és Reni szakítanak?...

Ha Cortez és Reni szakítanak? Ti mit szólnátok hozzá? Megutálnátok a könyvet?

Figyelt kérdés

Sok helyen lehet hallani,hogy ők fognak szakítani. Szerintetek is?

De ez elég rossz lenne,mert eddig 5 részt vártunk erre hogy végre összejöjjenek. Én attól természetesen elolvasnám a könyveket,de nem szeretném már annyira. Jobb lenne,ha inkább Virágék szakítanának. Persze nagyon aranyos páros,de kicsit már uncsi.

Szerintetek?



2012. júl. 19. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám akárhogy is lenne. Laura biztos megmagyarázná...
2012. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dorka803 válasza:
Biztos hogy nem fognak szakítani mert ez tini könyv és azok általában hepienddel végződnek és szerintem nem ők fognak szakítani mert egy az hogy sok minden ki fog derülni Cortezről...
2012. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tuti nem szakítanak, mert akkor nem lenne értelme a könyvnek. Virágék sem fognak, de van egy másik pár.. Zsolti és Kinga. Ők lehetséges, hogy annyira összevesznek, hogy már nem békülnek ki, és nem jönnek össze újra.:) 13/L
2012. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én sem hinném,viszont valaki azt írta valamilyen SzJG kérdésre,hogy neki az ismerőse ismeri Laurát,és hogy ő azt mondta hogy Reniék szakítanak.Meg hát Laura már korábban is azt mondta,hogy a 6. volt az uccsó vidám rész.
2012. júl. 20. 15:09
 5/17 anonim ***** válasza:

Én igazából még örülnék is neki, ha szakítanának, vagy valami történne velük, mert szerintem a hatodik részben nagyon unalmas volt ez a tökéletes idill. Amúgy nem szeretem egyikőjüket sem, szóval nem érdekelne, ha végleg szakítanának is.

Szerintem az lesz, hogy a hetedikben szakítanak, de a nyolcadik végére megint összejönnek, mert mégis csak kell a rajongóknak a sorozat végére a happy end. (Bár én jobban örülnék, ha Reni Arnolddal jönne össze.)

2012. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem utálnám meg a könyvet, főleg, ha olyan okuk van a szakításra, hogy mind2nek jobb úgy. Akkor megérteném. AM én nem szeretem annyira Cortezt, nem értem mitől vannak annyira elájulva tőle, lehet hogy helyes, de az elején olyan bunkó..:)
2012. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
nem értem miért kell ezt találgatni,Laura eddig is remekül alakította a történetet és ez biztos most is így lesz. Augusztusban megtudjuk, bár gondolom minden rajongó nagyon várja,mint én is. Ezzel az "ismerősöm ismerőse" dologról annyit,hogy ezek nagyrésze csak kitaláció.Várj egy kicsit és jön a könyv,(ami remélem jó vastqgra sikerült:D)
2012. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség lenne a főpárt szétszedni. Ez már elég volt nekem a Neveletlen hercegnő naplójában.
2012. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Esztibaba99 ***** válasza:
Én akkor is szeretném a könyvet mert biztos meg lenne indokolva hogy miért szakítanak.
2012. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Akkor utálnám meg ha Laura 50 odlas esszét írna bel arról hogy Ricsi és Virág szakítanak .. ők nem! ismételm NEM!szakithatnak :))
2012. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!