Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha Cortez és Reni szakítanak?...

Ha Cortez és Reni szakítanak? Ti mit szólnátok hozzá? Megutálnátok a könyvet?

Figyelt kérdés

Sok helyen lehet hallani,hogy ők fognak szakítani. Szerintetek is?

De ez elég rossz lenne,mert eddig 5 részt vártunk erre hogy végre összejöjjenek. Én attól természetesen elolvasnám a könyveket,de nem szeretném már annyira. Jobb lenne,ha inkább Virágék szakítanának. Persze nagyon aranyos páros,de kicsit már uncsi.

Szerintetek?



2012. júl. 19. 17:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én sem tudom se vizuálisan, sem leírva elképzelni, hogy Ricsi és Virág veszekednek. Szerintem is Reni és Cortez fognak szakítani, de barátok maradnak. És szerintem Arnold is összefog jönni vkivel, bár nem hiszem, hogy Reni lesz az. És akkor szent lesz a béke:)Az is lehet, hogy Zsolti, és Kinga szakítanak(újra), és sokkal később jönnek össze. Mondjuk egy félév múlva.
2012. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kinga és Zsolti szakít!!
2012. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én már olvastam. Reniék együtt maradnak, bár lehetséges, hogy az utolsó részben szétválnak. De remélem nem így lesz :)


Zsolti és Kinga szakítanak, de barátok maradnak. Kinga összejön Dave-vel (Zsolti hozza őket össze.. :D) :D

2012. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igen,igen azt tudom:)

De csak hogy most bekavartak Cortez szülei meg a párizsi egyetem,így lehet hogy szakítani fognak:((

2012. aug. 27. 10:55
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem fognak szakítani. Senkinek sem tűnt fel, hogy szeretik egymást?? Én Cortez "Azt hiszed nem várok rád?" mondata után lettem teljesen biztos benne, hogy nem mennek szét. Az, hogy a befejezés ilyenre sikeredett azért van, mert Laura gondolom így szerette volna lezárni a Szjg-t, hogy az utolsó kötet megjelenéséig senki se nyugodjon meg. Én speciel bízok benne. Ha elérte, hogy Renivel én is szerelmes legyek C-be, akkor nem fog senkit elszomorítani és hagyni, hogy megszakadjon a szíve.
2012. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem fognak szakítani szerintem sem. megoldják valahogy. reni elmegy párizsba, cortez meg steward lesz vagy nemtudom :D de együtt maradnak! :)
2012. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Lehet, hogy most kicsit hülyének tartatok, de nekem így kicsit nyálas a könyv. Jujj szerintem...Nekem jobban tetszene ha Reni nem lenne ennyire szerelmes, és egy Cortez-Dina páros lenne. De mostmár ez van, el kell fogadni:)
2012. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!