Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Meg lesz filmesítve a Szent...

Meg lesz filmesítve a Szent Johanna Gimi?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor?

2012. júl. 26. 11:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretném az ugy nem lenne jo persze azért kiváncsi lennék egy két szereplőre de a könyvek azért könyvek mert a gondolatunkat megerőltetjük és magunk elött van a kép.
2012. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Laura azt mondta az Ustreamon, hogy örülne ha meglenne filmesítve és lehet, hogy a kalauz után meg is valósul, de nem biztos.
2012. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én naon szeretném, de amíg csak Magyarorszéágon siker, addig nemlesz belőle film, pedig én oan naon szeretném. De ha külföldön is ilyen sikert arat szerintem lesz belőle film.
2012. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Te utolsó válaszoló, tiszta Virág vagy :D :D Amúgy én nem hallottam ilyenről, de nagyon örülnék neki, nagyon-nagyon :))
2012. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Film:azt monda Laura az egyik oldalon h szeretne filmet a Kalauz után.
2012. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen Laura azt mondta,hogy legyen mindennek utánanéztem és ha az adataim nem csalnak akkor Február környékén meg is lesz!Már pedig nem csalnak!Addig is keményen tanulok és akkor megveszem!
2012. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nem még mondta leiner laura is mert úgy nem te képzeled el :P
2013. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőmnek azon a videós valamin azt mondta hogy meg lesz filmesítve,de viszont a hivatalos oldalán azt írta hogy nem
2013. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A Kalauzban leírja Laura, hogy "még nincs film, és közben sokan azt állítják, h már látták is". xD De ha jól emlékszem, azt nem írta le, hogy nem is lesz.
2013. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Sok helyen olvastam hogy lesz másol meg az hogy nem szerintem jó lenne a lenne vicces lenne zsoltira kiváncsi lennék
2013. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!