Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok egy...

Milyen könyvet ajánlotok egy 12 éves lánynak? Sok mindent olvastam már és kicsit kifogytam az ötletből, hogy mit olvassak.

Figyelt kérdés
Csak hogy segítsek eddig Harry Pottert olvastam (nagyon szeretem a fantasy könyveket), Szent Johanna Gimit legalábbis ezeka kedvenceim, de komolyabbakat is szeretnék olvasni stílusváltásként

2012. júl. 26. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Twilightot is korodbeliek szokták olvasni. Komolyabbnak pedig olvasd el a jövő évi kötelezőket.
2012. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Hunger Games nekem nagyon tetszett, elég eseménydús, érdekes, ajánlom, hogy olvasd el egyszer. Ha valami komolyabbra vágysz, és szereted a fantasyt, akkor A gyűrűk ura lehet, hogy nyerő döntés :)
2012. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, Az éhezők viadala trilógiával én is egyetértek, azt tényleg olvasd el.
2012. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a twilightot hagyd ki. ;)Csodaidőktertalógia Raana Raastól, Éhezők viadala, Rajongák(Polly Schulmantól), Vérmacska 1 és 2. ;)


13/L

2012. júl. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2012. júl. 27. 12:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Darren Shan: Rémségek cirkusza. 12 könyv, mindegyik nagyon jó, imádom :'D A filmhez ne bizonyíts, az egy nagy rakás sz@ar a könyvhöz képest. Ha nem jön be, akkor Kristin Cashore: A garabonc, és Zsarát.

Meg Cabot: Neveletlen hercegnő naplóját én is 12 évesen olvastam.

Thomas Brezina: Hét tappancs gazdája, Penny. Aranyos történetek, de már nem ez a tipikus pelenkás, hanem annál azért több érettséget követel.

Katherine Applegate: Szívzűrők-sorozat. Nem annyira durva, 12 évesen kaptam meg belőle az első részt, negyon tetszett... Aztán... Ha Harry Potterrel megbirkóztál, olvasd el a legjobb könyvet, a Gyűrűk Urát. Alig 1400 oldal.:) Jó olvasást, remélem segítettem valamennyit.

2012. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, előző vagyok

A filmhez ne *viszonyítsd*

2012. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
rontásűzők :)
2012. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!