Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Igaz ez? (SZJG)

Igaz ez? (SZJG)

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a 7. rész végén az valakit az osztályból elüt egy autó, és tolószékes lesz? Mert eléggé sok helyen olvastam ezt, de akárhogy kerestem, nem volt fenn a hivatalos oldalon. De a rajongói blogokon igen. Nem tud valaki erről pontosabb infót adni? (Azt írták, hogy valszeg Andris, Robi vagy Gábor)

2012. júl. 28. 12:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én erről még nem hallottam, de én csak azt hiszem el már, amit Laura hivatalos oldalán olvasok, a többit pedig elengedem a fülem mellett. Ha igaz, akkor az majd kiderül a könyvből, ha nem, akkor meg örülök magamnak, hogy elengedtem a fülem/szemem mellett :)
2012. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Igen, ezt én is olvastam. Lehet, hogy tévedek, de szerintem igaz, és Gábor lesz az, mivel az ő karaktere unalmas, így érdekesebb lesz talán.
2012. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezt a történetet nem fogja elrontani Laura
2012. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy tolószékes lesz, mert ez nem egy fantasy, sem egy akciós mű. Az, hogy Dave-t kirabolták, bárkivel megtörténhet, mert kiszúrták a telefonját. De az, hogy valakit elüt az autó és tolószékes lesz... Kicsit feszegeti az SzJG műfaját. Bár... nekem bejönne :)
2012. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem semmi ilyenről nincsen szó, mert az eléggé durva lenne, ha Laura ilyet beleírna a könyvébe:/
2012. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Réka SZJ ***** válasza:
hát nem tom, de azt monta laura hogy ez lesz az utolsó boldog történet.
2012. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azt a hatodik részre mondta, nem? A többi is boldog lesz, csak kisebb-nagyobb balhék is előfordulhatnak. Arról volt szó, hogy a 6. a LEGboldogabb rész. Ettől függetlenül a többi is lehet jó.
2012. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez OFF volt! :/
2012. aug. 6. 11:53
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz ez a tolószék-dolog. Nem Laurára vall. Ha mégis ez lesz, akkor talán Andris vagy Robi.
2012. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Szia!

EZ EGY OLTÁRI NAGY BAROMSÁG!

Tegnap délután öttöl volt Leiner Laurával Ustream.

Abban személyesen is megmondta, hogy nem lesz semmilyen baleset vagy ilyesmi! :)

2012. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!