Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt, aki olvasott Heri...

Van itt, aki olvasott Heri Kókler könyveket? És nektek hogy tetszett? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Én az első négy részt olvastam. Még annak idején a magyartanárnőm hívta fel a figyelmet a sorozatra, véleménye szerint az "egész alpári, és az a központi kérdés, ki mikor és hogyan ürít". Való igaz, ezt is fontos kérdéssé emeli (talán paródia-elem, mert az eredeti könyvekben erről sehol nincs szó, de szerintem is csak az alpári poénok miatt használja). Alapvetően a fájdalmas szóviccei teszik élvezetessé, de sokszor átmegy önismétlésbe, néha logikátlan, egyszer-másszor önellentmondó. Egyszer el lehet olvasni, élvezni is. Kétszer is. Harmadjára azért ki tud fulladni.

(Mit ne mondjak, nem egy Karinthy, de élvezetes. Persze ha rajongója vagy a HP sorozatnak, talán ritka pocséknak fogod tartani.)

2012. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszett. Elkezdtem olvasni az első részt, de nagyon vontatott, a viccek egyáltalán nem viccesek, rengeteg benne az ismétlődés, nem ezt vártam tőle... A stílusa kiakaszt.
2012. júl. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 chrishu ***** válasza:
első részt olvastam. HP fan elenére tetszett, jó kis könyv :D
2012. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszett, mert unalmas, tele olcsó poénokkal, ráadásul szerintem azért vagyok ilyen ellenséges ezzel kapcsolatban, mert Hp- fan vagyok, ez nekem olyan, mint a szentségtörés. :DD
2012. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan Heri KÓkler és az Epeköve?! Egyáltalán nem tetszik, igaza van az előttem lévőnek. Nem is mondom el ugyanazt, csak annyit teszek hozzá, hogy ha már megpróbálják nevetségessé tenni Rowling zseniális sorozatát, legalább legyen vicces. DE most komolyan oldalakon át azzal untat, hogy Heri epeköve egyre jobban fájt stb.

POCSÉK!

2012. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jók, de ha már harmadszor olvasod tényleg kicsit unalmasak. Én is HP fan vok, de ettől függetlenül szerintem nagyon jó könyvek és egyáltalán nem vontatottak. Néhány szereplő nincs teljesen kidolgozva de nekem nagyon tetszik!!! :DD
2012. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valóban alpári,de lány létemre nekem nagyon tetszett! Tényleg vannak benne elcsépelt dolgok,de néhány poén óriási :D
2013. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
primitív szemét
2015. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket most is.Ha ki akarok kapcsolni,arra tökéletes.
2016. febr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!