Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ehhez hasonló könyvek...

Tudnátok ehhez hasonló könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés

Mostanában olvastam a Szent Johanna Gimit a Rubinvörös és Zafírkék című könyvet, nagyon tetszettek és ehhez hasonló könyveket keresnék , ami ilyen tinikről szól és van benne romantika is. Ha olvastatok ilyesmiket vagy valami nagyon jót , kérlek osszátok meg velem is.

Köszi


2012. júl. 30. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit felsoroltál azokat én is nagy szeretem!(I Luv Cortez! xD) A Rubinvörösnek novemberben jön a 3. része Smaragdzöld címmel.

Majdnem az összes Vörös Pöttyös könyvet ajánlom. (a Rubinvörös is VörösPöttyös)

Az én kedvenc VP-s könyveim:


Becca Fitzpatrick: Csitt, Csitt 2. része: Crescendo


Cassandra Clare: A Végzet Ereklyéi: Csontváros, Hamuváros, Üvegváros, Bukott Angyalok városa

Pokoli szerkezetek: Az Angyal


Maggie Stiefvater: Shiver/Linger/Forever


Simone Elekes: Tökéletes Kémia


Alex Flinn: Beastly / Csók pont jókor


Sarah Dessen: Altatódal, Figyelj rám! ,Tökéletes


Tera Lynn Child: Hableányok kíméljenek


Kate Lauren: Fallen


Bree Despain: The Dark Divine- A fekete bárány


és még itt vannak: [link]


nem VP-s de nagyon jó:


Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek, Delírium

Ally Carter:Ha megtudnád hogy szeretlek meg kéne öljelek!

Suzanne Colins: Éhezők viadala

Ally Condie: Egymáshoz rendelve

Scott Westerfield: Csúfok

Andrea Cremer: NightShade

2012. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatokat! Jók lesznek , már alig várom , hogy megjelenjen a Smaragdzöld , kíváncsi vagyok nagyon a folytatásra , a Szent Johanna Giminek meg jövő hónapba jelenik meg a 7. része.
2012. júl. 31. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen azonos az ízlésünk ezért biztos vagyok benne h nagyon fognak tetszeni ezek : ( bocsi ha ugyanazt írom estleg mint az előző nem olvastam el h ő miket írt)


Simon Elkeles. Tökéletes Kémia. (3 részes 2. része ősszel jelenik meg.) http://www.youtube.com/watch?v=GhEx0kaUlrU&feature=player_de..


Smaragdzöld : a rubinvörös 3. befejező része. a film premierje idén tavasszal lesz :D


- Forgive my fins

- Becca Fitzpatrick: csitt,csitt - Crescendo ( ebben van a kedvenc férfi karakterem egyszerűen imádom sztem nincs olyan lány aki ne lenne oda érte! Jobb mint Cortez és Gideon együttvéve (pedig ők is a kedvenceim) )

- Árnyékvilág, Kígyól sziszegése

- The Dark divine, The Lost saint (3. része ősszel jelenik meg)

- Rajongás

- Mentsük meg Júliát

- Figyelj rám!

- Tökéletes

- Fallen, Torment

- A bíborhajú, A boszorka démona

- Hunger games (éhezők viadala),Chatching fire, mockngjay

- A beavatott


Nekem ezek a kedvenceim a csitt,csittet és a tökéketes kémiát sztem MINDENKÉPPEN olvasd el.

2012. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ugy latom, mindeni az olyan konyveket szereti, mint en, en is nagyon varom a smaragdzoldet, az utvesztot meg meg jobban! en is mostanaban azokat olvastam, amiket elottem irtak, de azert irok par romantikus konyvet. b. m. grapes: joslatok halojaban, jessica day george: ejfeli bal, szurovecz kitti: gyemantfiu, kami garcia, margaret stohl: lenyugozo teremtmenyek, janikovszky eva: aranyeso, baabay bernadette: tavoli vilag. nekem ezek tetszettek! jo olvasast! :)
2012. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek , a Csitt , Csitt-et most olvastam el pont ma ,annyira nem tetszett , csak a vége , nem annyira szeretem amibe ilyen angyalok meg vámpírok meg ilyenek vannak , inkább az olyanok jönnek be amik azért hasonlítanak a való élethez , de a Rubinvörös sorozat és a Szent Johanna Gimi egyszerűen lekörözhetetlen.
2012. aug. 1. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor a tökéletes kémiát ajánlom semmi misztikus cucc nincs benne, nekem a rubinvörös sorozaton é az szjg-n kívül az a kedvencem!

Ja és emberek!! Már csak 222 nap van vissza a rubinvörös premierjééig!!

2012. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!