Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mik azok a kis bogarak,...

Mik azok a kis bogarak, amelyik a régi könyvek lapjain tűnnek fel, és meg is eszik őket?

Figyelt kérdés

Linkelhettek is valami írást, csak én nem tudom a nevüket, így nem tudtam rájuk keresni?

Valamint mennyire kártékonyak?

Hogyan lehet ellenük védekezni?

Hogyan teremnek egyszer csak ott a könyvön?

Emberre veszélyesek-e? Mármint hogy terjesztenek-e valamit?


Köszi!



2012. aug. 1. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Hát ők a homokkefélkék akik nagyon veszélyesek tudnak lenni az emberre, mert ha intim viszonyba kerültek Alföldi Robertával akkor különböző nemi betegségeket is elkaphatsz tőlük.
2012. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó, értem, hogy van a kérdésemnek egy ilyen érdekes nézete is. De se nem nyomingerkedés, se nem poénkodás nem akart lenni.


Egyszerűen vannak ezek a papírevő bogárkák, rovarok.

Kérdem, mit lehet azokról tudni?


Ugyanakkor érdekesnek találom, hogy van egyfajta embertípus, aki rögtön lecsap mindenre, amiből a legkisebb élc is csinálható! Az ilyen nem segíteni jár erre az oldalra, megismerhető alacsony százalékszámáról, és maga által ironizálásnak vélt stílusáról.

Tényleg ennyire unalmas felétek?

2012. aug. 1. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Atka. Azt meg a könyvskorpió eszi meg. Nem terjeszt semmit.
2012. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami bogár. Emberre nem veszélyes, védekezni meg nem lehet ellenük. De nem kell félni, nem fogják felfalni az egész könyvet, ahhoz túl picik. Minimális, alig észrevehető károkat okoznak.
2012. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normálisan válaszolóknak!:)
2012. aug. 3. 08:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Hehe, hogy le lettem pontozva, pedig az igazat írtam (atka)...
2012. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És nyilván azt gondolod, én voltam...:(

Logikus, elismerem...


De én nem vagyok ennyire sértődékeny. Nálad a humort is értetettem, csak az első válaszoló nem tetszett, de látod őneki is szavakkal mondtam, hogy nem tetszik a stílusa.


Sokan olvassák szerintem ezeket a kérdéseket, ha kevesen is válaszolnak. Válaszolóként néha én is csodálkozom egyesek reakcióján... Talán a hangsúly hiánya, ugye... Vagy nem tudom :)

A lényeg, még egyszer kösz, utolsó két válaszolónak!

2012. aug. 15. 12:59
 8/8 anonim válasza:

Ágyi poloska is el tud szaporodni bújni a könyvek lapjai közt.

Igaz az nem a könyvet eszi hanem az embert.

2022. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!